Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 17:10 Bu haber 1161 kez okundu
 
Pınarbaşı’nda sona yaklaşılıyor
Efeler Belediyesi’nin Pınarbaşı Mesire Alanı’ndaki düzenlemelerde sona yaklaştığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Pınarbaşı’nda sona yaklaşılıyor

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, yaklaşık iki aydır yoğun bir çalışma ile Pınarbaşı Mesire Alanı’nı daha kullanılabilir ve temiz bir noktaya getiren Efeler Belediyesi, devir teslim işlemlerinden sonra Pınarbaşı Mesire Alanı’nda hızlıca düzenleme, peyzaj ve çalışmalarına başladı.

İlk etapta kullanılamayacak durumda olan alanların yıkılıp mesire alanına kazandırılması çalışmalarının gerçekleştirildiği alanda Efeler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlük ekipleri, hummalı bir çalışma sonucunda alanı pırıl pırıl bir hâle getirmişti. Ardından belediyenin yeşil ekibi Park ve Bahçeler Müdürlüğü alan için oluşturdukları peyzaj çalışmalarını hayata geçirerek ilçenin nefes alan noktalarına Pınarbaşı Mesire Alanı’nı da dahil etti.

Her iki müdürlüğünde yoğun mesai harcadığı mesire alanına son olarak Fen İşleri Müdürlüğü’nün ekipleri girdi. Pınarbaşı’nın girişinde yer alan direklerin bakım eksikliğinden kaynaklanan kötü görünümünü boyama ile gideren ekipler, özellikle alanda atıl durumda kalmış kapalı mekânlarda gerçekleştirdikleri çalışmalar ile fark yarattı.

“GÖREVİMİZ EFELER’İ GÜZELLEŞTİRMEK”

Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Biz Efeler’in yaşadığı sıkıntıları bilerek göreve geldik. Bu sıkıntılara çözüm üretmek için de başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile uyum içerisinde çalışacağız dedik. En başta görevimiz Efeler’i güzelleştirmek haliyle vatandaşımıza hizmet etmek. Gerçekleştireceğimiz projeleri bir an önce hayata geçirmek ve tam anlamıyla yapmalıyız. Bu yüzden kısa süre içerisinde Pınarbaşı Mesire Alanı’nın çalışmalarını tamamlayacağız” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, Pınarbaşı Mesire Alanı, M. Fatih Atay, Özlem Çerçioğlu
JESDER
Yorumlar
Haber Yazılımı