301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 14:09 Bu haber 727 kez okundu
 
Pehlivan'dan hükümet sistemine destek
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, "Atatürk'ümüzün gösterdiği hedeflere süratle ulaşma yolunda, Endüstri 4.0 çağı disiplininde eğitimin her kademesinde gençlerimizin istenilen kalitede yetişmesi öncelikli temennimizdir" dedi.
SİYASET Haberi
Pehlivan'dan hükümet sistemine destek

AYDIN- Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin başlanması ile ilgili açıklama yapan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, şunları söyledi:

"Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Cumhur İttifakı'nın başarısıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin daha kararlı, daha süratli biçimde bölgenin vefalı devleti, dünyanın nizamında söz sahibi olacağı bir döneme girilmiştir.

Her vatandaşın bu heyecanla çalışarak, üreterek, verimli enerji tüketerek katkı sağlayacağına inancımız tamdır. Endüstri 4.0 çağında zaman kaybetmeden gençlerin iyi yetiştirilmesi, mesleki ve teknik eğitimde istenilen kalitenin yakalanması temennimizdir.

Liyakat esaslı görevlendirmeler beklentimiz, ayrımcılığın son bulması hedefimizdir. Yeni kabinenin Türk Milletimizin geleceği adına çok büyük sorumlulukları başaracağına inanıyor Cumhurbaşkanımızın başkanlığında yeni bakanlar kurulumuza başarılar diliyorum.

MHP Aydın İl Teşkilatları olarak da ilimizde yapılacak her türlü çalışmanın içinde olacağımızdan ve üzerimize düşen görevi yerine getireceğimizden hemşehrilerimiz emin olsun. Partimizin kapısı, şahsımın ve yöneticilerimizin telefonu daima açıktır. Dün dünde kalmıştır. Bugün ise birlikte inanmanın, birlikte başarmanın zamanıdır."

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, MHP, Burak Pehlivan, Hükümete destek
Yorumlar
Haber Yazılımı