Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 15:21 Bu haber 1065 kez okundu
 
Pazarcının yüzü güldü
Efeler Belediye Başkanı Atay, tahsis ücretinin yüzde 50 azalacağını söyledi
SİYASET Haberi
Pazarcının yüzü güldü

AYDIN- Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Cumartesi Pazarı esnafını ziyade etti. Esnafa müjde veren başkan Atay, “Söz verdiğimiz gibi pazarcı esnafının sıkıntılarına çözüm bulacağız. Mayıs ayından itibaren tezgahların tahsis ücretlerinde söz verdiğim gibi yüzde 50 indirim yapacağız” dedi.

Cumartesi Pazarı esnafını ziyaret eden Başkan Mehmet Fatih Atay, esnafla tek tek el sıkıştı, sohbet etti. Esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen başkan Atay, seçim öncesi verilen sözlerin yerine getirileceğini hatırlattı.

Esnafın ilgisiyle karşılaşan Başkan Atay, gördüğü ilgiden memnun kaldığını ifade ederek, “Bütün sıkıntılara çare olmak için sizlere geldik. Sıkıntılarınızı yerinde görmek istedik. Gelip sizlerle buluşacağız. Özellikle kadın esnafımızın lavabo talebine en kısa zamanda çözüm bulacağız. Kapalı pazar yeri isteğine de çare bulmak için çalışmalarımızı yapacağız. Amacımız, sizlere hizmet etmek, sıkıntılarınızı çözmektir” dedi.

Ziyaretinde, esnafa bir de müjde veren Başkan Atay, tahsis ücretlerinde yüzde 50 indirim yapılacağını ifade etti. Atay, “Seçim döneminde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Çok çalışacağız, birlikte olacağız. Kamu hizmetine aday olduk. Görevimiz, hayatınızı kolaylaştırmak ve kazancınızı artırmaktır. Bu anlamda size yük olan tahsis paralarında Mayıs ayından itibaren yüzde 50 indirim uygulanacak” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, CHP, Mehmet Fatih Atay, Pazar ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı