Haber Detayı
23 Eylül 2017 - Cumartesi 12:46 Bu haber 622 kez okundu
 
Özakcan, doğum gününde torun sahibi oldu
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan 65'inci doğum gününde üçüncü kez dede oldu.
GENEL Haberi
Özakcan, doğum gününde torun sahibi oldu

AYDIN- Kendisi için özel bir günde torununu kucağına alan Başkan Özakcan, "Torunum benim için en özel doğum günü hediyesi oldu" dedi.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'ın geçtiğimiz yıl dünya evine giren oğlu Berkin Özakcan ve gelini Ayşim Özakcan'ın kızları Şimal, bugün dünyaya geldi. Başkan Özakcan'ın doğum günü ile ilk kız torunu Şimal'in doğum gününün aynı güne denk gelmesi Özakcan Ailesi’nin mutluluğunu ikiye katladı.

Aydın'ın Efeler ilçesindeki Özel Ege Liva Hastanesi'nde dünyaya gelen minik Şimal'i hastahanede ziyaret eden Başkan Özakcan, duygusal anlar yaşadı. Torunu Şimal'i kucağına alarak seven Özakcan, "Kızımın çocukları Batur ve Bartu'nun ardından ilk kız torunum, oğlum Berkin Özakcan'ın kızı Şimal doğum günümde dünyaya geldi. Hediyelerin en güzeli torunumu benim için anlamlı bir günde kucağımıza almaktan dolayı son derece mutluyuz. Şimal bebek, dünyamıza hoş geldi, sefalar getirdi. Vatanımıza ve milletimize hayırlı bir evlat olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Mesut Özakcan, Torun, Dede, Doğum günü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Özakcan, doğum gününde torun sahibi oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı