Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
04 Ocak 2015 - Pazar 16:28 Bu haber 1124 kez okundu
 
Özakcan, Cumartesi Pazarını ziyaret etti
Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Cumartesi günleri kurulan Cumartesi pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
SİYASET Haberi
Özakcan, Cumartesi Pazarını ziyaret etti

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Cumartesi günleri kurulan Cumartesi pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

2014 yerel seçimleri sonrasında Aydın’ın Büyükşehir statüsü kazanmasının ardından, merkezde kurulan yeni Efeler Belediyesi’nin ilk başkanı olarak seçilen M. Mesut Özakcan, seçim döneminde verdiği sözleri tutmaya devam ediyor. Seçim konuşmalarında başkan olduktan sonra, makamında oturan değil, halkın içerisinde olan bir başkan olacağına dair sözler veren Özakcan, ilçede Cumartesi günleri kurulan Cumartesi Pazarı’nı ziyaret etti.Başkan Özakcan’a ziyareti sırasında Özel Kalem Müdürü Muharrem Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Osman Derya Tıkır ve Zabıta Müdürü Hakan Yıldırım eşlik etti. Pazarcıların sorunlarını dinleyen Özakcan, sorunları tek tek not aldırarak sorunların çözülmesi için gerekli girişimleri en kısa sürede başlatacaklarını söyledi.Başkan Özakcan ve beraberindekilerin önünü sık sık ziyaret sırasında kesen vatandaşlar da, Özakcan ve ekibine göreve başladıkları 1 Nisan 2014 tarihinden bu yana geçen 9 ay gibi kısa bir sürede büyük işler başardığını ifade ederek, teşekkür ettiler.

Efeler Belediyesi tarafından bastırılan takvimlerin hediye edildiği pazar ziyaretinde çocukları da unutmayan Özakcan, karşılaştığı çocuklarla sohbet edip onları sevdi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Özakcan,, Cumartesi, Pazarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı