Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 15:38 Bu haber 1610 kez okundu
 
Ovaeymiri İlkokulu Başkan Atay’ı ağırladı
Başkan Atay, öğrencilere kitap ve interaktif eğitim şifresi armağan etti.
GÜNCEL Haberi
Ovaeymiri İlkokulu Başkan Atay’ı ağırladı

Kent Sokakları

AYDIN- Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’ın, Ovaeymiri İlkokulu’nu ziyaret ettiği, öğretmen ve öğrencilerle buluştuğu bildirildi.

Yapılan açıklamaya göre, Atay, Efeler Belediyesi’nce yayınlanan Mustafa Ünver’in “Bu sesler Neyin Nesi” ve “Afrodisyas’tan Tralleis’e” isimli kitaplarını çocuklara armağan etti. Başkan Atay, Efeler Belediyesi’nin Efeders Projesi’ne ait internet şifrelerini de çocuklara dağıttı.

Okul Müdürü Hasan Hüseyin Solak ve öğretmenlerle sohbet eden Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay’a, okulda yapılan bakım onarım çalışmaları sebebiyle teşekkür edildi. Başkan Atay, özellikle ihtiyacı olan bölgelerde her zaman çocukların yanında olacağını vurguladı. Çocukların Müze ve sinemaya götürülmesi isteğini de gerçekleştireceklerini belirten Başkan Atay, “Şimdi uygulamaya aldığımız çocuklarımıza günlük süt projemizin yanı sıra, ihtiyacı olan öğrencilerimize okul kumanyası dağıtıyoruz. Bu bölgede de belirleyeceğiniz çocuklarımızı projemiz içine alabiliriz” dedi.

İNTERNET MAHALLEYE GELİYOR

Çocuklara kitap dağıtan internet şifrelerini veren Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Bu şifrelerinizle evinizden ilk olarak matematik derslerini internet üzerinden izleyebilecek, ödevlerinizi yapabileceksiniz. Ama bazı çocuklarımızın evlerinde internet olmadığını biliyorum. Bu bölgede okulun karşısında iki dükkân kiraladık. Burayı kısa sürece hizmete sokacağız. Ders amaçlı olarak burayı kullanacaksınız” diye konuştu.

Okuldaki törende daha sonra Efeler Belediye Başkanı Atay’a çocuklar tarafından bir çiçek armağan edildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Mustafa Ünver, Hasan Hüseyin Solak
Yorumlar
Haber Yazılımı