Haber Detayı
06 Ekim 2018 - Cumartesi 18:02 Bu haber 1059 kez okundu
 
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
Aydın’ın Efeler İlçesi’ndeki 17.000 m2’lik fabrikasında kendi makineleri ile üreten, mutfak, banyo ve kapı üretimine ek olarak inşaat ve yapı dekorasyon uygulamaları da yapan, ORGE Mutfak, Banyo, Kapı yenilenen Aydın showroomunun kapılarını açtı.
EKONOMİ Haberi
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı

AYDIN- Açılışa Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken katılım sağladı.

Her ürün grubunun ayrı bölümlerde sergilendiği 300 m2’lik showroomda, mutfak grubunda modern, country ve Akdeniz tarzında, Banyo grubunda modern, country, Akdeniz ve klasik tarzda, iç mekan kapılarda ise ev ve ofis konseptine uygun ürünler yer alıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip ORGE Mutfak, Banyo, Kapı’nın bu ürünlere ek olarak raydalop sistemleri (vestiyer-gardırop vb.) ve giyinme odası alternatifleri de mevcut.

ORGE Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Ahmet Geçgel, showroom açılış konuşmasında şunları söyledi:

“Bizler için böylesine önemli bir günde bizi yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederim. ORGE olarak gelecek planlarımızda hedef olarak belirlediğimiz kriterler, sektörümüzde ulusal ilk beş marka içinde yer almak, uluslararası pazarda tercih edilen bir marka olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve müşterilerimize çağın trendlerini ve teknolojisini en iyi şekilde sunan ürünler tasarlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktır.

Ülkemizde yaşanan ekonomik çalkantıların bitmesini sağlayacak en önemli değer üretimdir. Biz ORGE ailesi olarak, geçmiş on yılda yaşanan tüm krizlere rağmen öz sermayemizin güçlü olması, profesyonel kadromuz ve teknolojik alt yapımız sayesinde büyüyerek tamamladık. Hiçbir zaman hedeflerimizden taviz vermedik ve aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bu hedefler çerçevesinde fabrika sahamızı büyütmekte, makine parkımızı geliştirmekte ve en önemlisi mutfak, banyo, kapı sektöründe bir ilk olan Ar-Ge merkezimizle müşterilerimiz için en iyi ürünü elde edebilmek adına tüm gayretimiz ile çalışmaktayız.”

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger de konuşmasında, ”Bugün, dünden bugüne Aydın’daki ikinci önemli etkinliği gerçekleştiriyoruz. Bu memlekete çivi çakma noktasında, iş yapma, istihdam yaratma noktasında önem taşıyor. Bereketli kazanç diliyorum. Aydın’ın iş adamlarına örnek olsun. Önümüze bakalım ve çalışmaya devam edelim. Ar-Ge’si de ORGE’si de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ise açılış konuşmasında, ”Ahmet Bey’in bugünkü heyecanı işine verdiği ehemmiyetten kaynaklanıyor. Hayatta vatanına milletine en hayırlı insan, işini en iyi yapandır. Ahmet Bey, işini en iyi yapanlardan biri. ORGE Aydın’ın markalarından biri ve Ahmet Bey ekibiyle birlikte, sadece Aydın’a değer katılmıyor. Her noktaya hizmet götürüyor. Daha da önemlisi 300’ün üzerinde insana istihdam sağlıyor. Bundan daha hayırlı iş olmaz” dedi.

ORGE’nin yenilenen Aydın showroomunda sadeliği ve dinlendirici özelliği ile beyaz, kullanım kolaylığı ve asaleti ile antrasit, doğallığı ve sıcaklığı ile meşe-ceviz kaplama ve son olarak uyumu ve albenisiyle “ORGE” mavisi hakim. Yeni tasarım ürünlerin de müşterilerin beğenisine sunulduğu showroomda vazgeçilmeyen ORGE klasikleri de sergileniyor.

7 adet mutfak, 8 adet banyo, 20 adet iç mekan kapı, 1 adet vestiyer, 1 adet gardırop ve 1 adet giyinme odası tasarımının sergilendiği showroomda ORGE, iç mimar ve satış temsilcilerinden oluşan uzman ekibi ile müşterilerine her konuda ayrıntılı bilgi aktarabiliyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, ORGE, Ahmet Geçgel, Hakan Ülken, Vali Köşger
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
ORGE’nin yenilenen Aydın Showroomu kapılarını açtı
Yorumlar
Haber Yazılımı