Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 17:01 Bu haber 2227 kez okundu
 
Ömer Günel yaşlıları unutmadı
CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel'in Güzelçamlı’da bulunan Engelliler Bakım ve Yaşlılar Huzurevleri’ni ziyaret ettiği bildirildi.
GENEL Haberi
Ömer Günel yaşlıları unutmadı

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre huzur evinde tesislerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen Ömer Günel, “Sosyal belediyeciliğini yeniden tesis edeceğiz. Bu kapsamda bizler için çok önemli olan bu tesislerde gerek çalışanlarımızın gerekse misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Burada yaşayan personelimiz ve misafirlerimizin belediye hizmetleri ile ilgili konularda Kuşadası’na kadar yormayacağız. Davutlar’da bulunan belediye binası aktif hale getirilerek hizmetlerin direkt buradan alınmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.

PERSONEL KAYNAĞINI KARŞILAYACAK İNSAN KAYNAKLARI SİSTEMİ KURULACAK

CHP adayı Ömer Günel yetişmiş insan kaynağı yaratacaklarını ifade ederek şöyle devam etti:

“Bu tarz hizmet tesislerinde en büyük problemin yetişmiş uzman personeli olduğunu biliyorum. Bugün birçok işsiz gencimiz iş için başvuru yapıyor. Uzmanlık alanını sorduğumuzda her işi yaparım diyorlar. Hâlbuki bizim ihtiyacımız olan kendi konusunda uzman insan kaynağıdır. Bu konuda da projelerimiz kapsamında ihtiyaç konularında personel yetiştireceğiz.“

AYBA KUŞADASI’NDA DA HİZMET VERECEK

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin özellikle yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine evde bakım sistemi sağlayan AYBA’nın Kuşadası’nda da hizmet vereceği müjdesini paylaşan Ömer Günel,“ AYBA çok yakında Kuşadası’nda da hizmet verecek. Bu kapsamda evlerde bakıma muhtaç yaşlı ve engelli hastalarımıza da derman olacağız.” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Davutlar, CHP, Ömer Günel, huzur evi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ömer Günel yaşlıları unutmadı
Ömer Günel yaşlıları unutmadı
Ömer Günel yaşlıları unutmadı
Ömer Günel yaşlıları unutmadı
Yorumlar
Haber Yazılımı