Haber Detayı
12 Eylül 2017 - Salı 11:45 Bu haber 396 kez okundu
 
Okul güvenliği koordinasyon toplantısı yapıldı
Aydın’da okul güvenliği koordinasyon toplantısı Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Konferans Salonu’nda geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.
ASAYİŞ Haberi
Okul güvenliği koordinasyon toplantısı yapıldı

AYDIN- Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger başkanlığında gerçekleştirilen okul güvenliği koordinasyon toplantısında, öğrencilerin güvenli bir şekilde eğitim-öğretim hayatına devam edebilmesi için yapılması gerekenler kararlaştırıldı.

Toplantıda, okullarda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanarak Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocukların güvenli bir şekilde servislerle taşınması, öğrencilerin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri konularının üzerinde duruldu.

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Aydın’da eğitim öğretim seviyesinin Türkiye geneli üzerinde olduğunu, çocukların yeni eğitim öğretim yılında toplumun her kesiminden tüm paydaşların katılımlarıyla güvenlik önlemlerinin üst düzeyde alınacağı bir yıl geçirmeleri için her türlü tedbirin alınacağını belirtti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Okul güvenliği koordinasyonu, Yavuz Selim Köşger
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Okul güvenliği koordinasyon toplantısı yapıldı
Okul güvenliği koordinasyon toplantısı yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı