Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
31 Ağustos 2018 - Cuma 19:04 Bu haber 8733 kez okundu
 
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR
Aydın’ın uluslararası ölçekte isim yapan firması OKT Trailer’ın, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin ihtiyacı olan TanıTIR’ı projelendirip yapımını tamamlayarak teslim ettiği bildirildi.
TEKNOLOJİ Haberi
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR

AYDIN- OKT Trailer Kurumsal İletişim Temsilcisi Bahar Süzen’in yaptığı açıklamaya göre, üst yapı ve treyler sektörünün öncü firmalarından OKT Trailer, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kültürel etkinliklerini tüm halka ulaştırmak ve yerinde hizmet sunmak üzere geliştirilmesini istediği tanıtım TIR’ı talebini iyi anladığı ve projeye özel çözüm üretti.

Süzen açıklamasında, “Sosyal ve kültürel etkinlikleri halkın ayağına götürmek için özel istek üzerine OKT Trailer tarafından yapımı tamamlanan TanıTIR, Aydın Büyükşehir Belediyesi adına Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu’na şirket yönetim kurulu üyeleri ve çalışanları tarafından düzenlenen törenle teslim edildi” dedi.

Büyük beğeni toplayan özel proje TanıTIR’ın, özellikleri ve donanımları ile Başkan Çerçioğlu’ndan tam not aldığını belirten Süzen açıklamasında şunları söyledi:

“TanıTIR’ a özel geliştirilen mühendislik çözümleri ile iniş -biniş ve iç hareket alanında ergonomi artırılarak, uzaktan kumanda edilebilen hidrolik mekanizması sayesinde duvar ve tabanı tek yöne açılarak alan genişliği sağlandı.

10 metrekare alanın tek kapak ile açılarak kolonsuz halde kullanımı olması ile birlikte hava muhalefetine karşı hızlı ve pratik kullanımı ile kapağının kapatılması, kapaklar kapalıyken de içinde etkinlik yapılabilmesi, klimalı süit odasının bulunması, tırın her koşulda kullanımına imkân sağlıyor. Bunların yanı sıra teknolojik donanımına ve teçhizatına uygun alt yapı oluşturulurken izole edilmiş dış cephesi ile konforu sağlanan TanıTIR emniyet tedbirleri ile donatıldı ve çok fonksiyonlu hale getirilerek etkinlik tanıtım tırı amacına ve ihtiyaçlara uygun olarak eksiksiz tasarlandı.

OKT Trailer tarafından hizmete özel ele alınan bu projede, Aydın halkına hizmet hassasiyeti ile gerek kullanıcıları gerekse hizmet sunacağı tüm halk düşünülerek etkinliklerin güvenli, ergonomik ve konforlu bir ortamda gerçekleştirilmesi amaçlanmıştır. Siz değerli yetkililerimizin bilgisine sunarız.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Büyükşehir Belediyesi, OKT Trailer, Özlem Çerçioğlu, TanıTIR
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR
OKT Trailer’dan Büyükşehir’e TanıTIR
Yorumlar
Haber Yazılımı