Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 00:31 Bu haber 835 kez okundu
 
OKT TRAILER’DAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK
Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katkı sağlamayı sürdüren OKT Trailer Aydın Işıklı Demirspor Kulübünün bütçesine fayda sağlayabilecek oranda destekte bulunarak pandemi döneminde yeni sezon öncesi amatör spor kulüplerine elini uzattı.
SPOR Haberi
OKT TRAILER’DAN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEK

Rıdvan Eşin

AYDIN - Çeşitli meslek okullarında ve üniversitede eğitimin her alanında verdiği desteklerle Aydın ilinde yaşayan gençlerin daha donanımlı olmasına katkı sağlamak amaçlı yürüttüğü projelerle adından söz ettiren OKT Trailer, gençleri hayatın her alanın desteklemenin Ülkenin ve Aydın ilinin kalkınmasında önemli rol oynadığını bilinci ile 2020 yılında verdiği eğitim desteklerinin yanında Aydın ilinde bulunan amatör spor kulüplerine yeni sezon öncesinde destekte bulundu.

GENÇLER SPORA YÖNELMELİ

Sporun gençler üzerindeki pozitif etkisine dikkat çeken OKT Trailer yetkilileri bu kapsamda Aydın Futbol 1. Amatör Küme 3. Grup'ta mücadele eden Işıklı Demirspor Kulübüne destekte bulundu. Amatör spor kulüplerine destek olmanın öneminin farkındalığıyla bu tür takımlarda Türkiye futbolunun gelişmesi açısından büyük değerler çıkabileceğini ve amatör spor kulüplerinin yaşatılması, kabiliyetlerinin ve fiziki şartlarının düzeltilmesi noktasında destek vermeye hazır olduklarına değinen yetkililer Aydın ilinde bulunan takımlara katkıda bulunabilmek kulüpte oynayan futbolcuların amatör ruhla mücadele etmelerini sağlamak, onların yeteneklerini ortaya çıkarmalarına katkıda bulunmak için Işıklı Demirspor Kulübüne destekte bulunduk ve bundan sonraki süreçte de gençlerin kötü alışkanlıklara kapılması yerine spora yönelmeleri ve bu alanda başarılı olmaları adına bu tarz çalışmaları destekleyeceklerinin altını çizerek yeni sezon için başarı temennisinde bulundular.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, OKT Trailler, spor, amatör spor, destek, Işıklı Demirspor
Yorumlar
Haber Yazılımı