Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
17 Aralık 2019 - Salı 14:12 Bu haber 1285 kez okundu
 
Öğretmen Demen için bağış gerçekleşti
Efeler Belediyesi’nde Mehmet Demen ve diğer kanser hastaları için bağış mesaisi vardı.
SAĞLIK Haberi
Öğretmen Demen için bağış gerçekleşti

AYDIN- Dünya Kadın Hakları Koruma Günü’nde Mehmet Demen için çağrıda bulunan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, geçtiğimiz günlerde de belediye hizmet binasında bağış kampanyasının gerçekleşeceğini kamuoyu ile paylaşmıştı.

Vatandaşlarında yoğun ilgisi ve Kızılay Aydın Şubesi iş birliği ile bağış kampanyası düzenledi.

Vatandaşların yanı sıra Aydın Sanayi Odası Yönetim Kurulu gibi çok sayıda kurum kuruluş yönetimi de bağış kampanyasına destek verdi. Bağışta aynı zamanda donör olan Mehmet Demen’in amcası Kemal Demen, desteklerinden dolayı Efeler Belediyesi ve Başkan Atay’a teşekkür etti, “Duyarlı davranışınızdan dolayı başta size ve çalışanlarınıza aile olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

İzmir’de görev yapan Öğretmen Mehmet Demen aracılığı ile diğer hastalara da destek sağlayacakları için çok mutlu olduklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, “Hemşerimiz Mehmet Demen zorlu bir süreçten geçiyor. Bu süreçte de belediye başkanı olarak üzerime düşen görevi yaptığımı düşünüyorum. Sağ olsunlar halkımız bu anlamda çok duyarlı. Vatandaşlarımız bizleri yalnız bırakmayarak kampanyamıza destek verdiler. Umuyorum ki başta Demen ve diğer hastalarımıza bu bağış yardım sağlar” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, M. Fatih Atay, Mehmet Demen, Kemal Demen
Yorumlar
Haber Yazılımı