Haber Detayı
20 Temmuz 2016 - Çarşamba 18:45 Bu haber 3384 kez okundu
 
Öğretmen çiftin mutlu günü
Aydınlı öğretmen çift ADÜ Sosyal Tesisleri’nde mutluluğa birlikte evet dedi.
YAŞAM Haberi
Öğretmen çiftin mutlu günü

Her ikisi de Aydınlı öğretmen çift ADÜ Sosyal Tesisleri’nde hayatlarını birleştirdi.

Kimya Mühendisi Nafiz Karpuzlu ile Emekli Halk Bankası operasyon şefi Maida (Özçakır ) Karpuzlu'nun oğlu İngilizce öğretmeni Kerem Karpuzlu ile Emekli din görevlisi Ayhan Kaya ile ev hanımı Hanım Kaya'nın kızları Esra Zeynep görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Sivas'ta ana sınıfı öğretmeni gelin Esra Zeynep ile Manisa’nın Demirci ilçesinde İngilizce öğretmeni Kerem karpuzlu bir yakınları aracılığıyla tanışıp, mutluluğa ilk adımı attılar.

Geleneklere uygun olarak, bir gün önce Öğretmen evinde yapılan kınalıkta renkli anlar yaşandı. Çiftin başında kırılan, ağız tadı bozulmasın temennisi ile şekerden yapılmış maket kırılırken zor anlar yaşandı.

ADÜ Sosyal Tesisleri’nde, Kalabalık bir davetli grubunun yer aldığı düğünde konuklar genç çifti pistte yalnız bırakmadılar.

Mikrofondan geline güzel bir sürprizle mini Türk Sanat Müziği konseri de veren damat Kerem karpuzlu imza atmadan önce bir ilk yaşatarak, konuklara düğününü onurlandırdıkları için teşekkür etti.

Yaşanan bir ilginç tesadüf ile uzun süredir aynı karede görünmeyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın çelenkleri yana yana geldi.

Aralarında uzun süredir serin rüzgarların estiği söylenen her iki belediye başkanının çiçeğinin tesadüfen yan yana gelmesi, konuklar tarafından her iki başkanın eski günlerdeki gibi samimi bir beraberliğin habercisi olarak yorumlandı.

Aydın Milletvekili Deniz Depboylu'nun yoğun siyasi gündem nedeniyle gelemediği düğüne çelenk gönderirken danışmanı Hikmet ve eşi İrem Konukçu Kolalı düğünde hazır bulundular.

Aydın yerel basında Köşe yazarı ve araştırmacı yazar AGC Genel Sekreteri Mehmet Özçakır'ın yeğeni olan Kerem Karpuzlu ve eşi, düğün sonrası Antalya'ya balayına gittiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, düğün, öğretmen, Kerem Karpuzlu, ADÜ
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Öğretmen çiftin mutlu günü
Yorumlar
Haber Yazılımı