Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 10:01 Bu haber 825 kez okundu
 
Novada’dan babalara özel tavla turnuvası
Söke’nin en renkli noktası Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi’nin Babalar Günü’ne özel olarak düzenlediği ve zarına güvenen babaların kıyasıya yarışacağı Novada Tavla Turnuvası bu yıl yedinci kez gerçekleşiyor.
GENEL Haberi
Novada’dan babalara özel tavla turnuvası

AYDIN- Her yıl olduğu gibi, tavla sever babaları tatlı bir rekabet ortamında buluşturacak olan Novada Outlet Söke, 16 Haziran Pazar Babalar Günü’nde gerçekleştireceği Novada Tavla Turnuvası ile babaların rekabetine seyircilerin heyecan ve coşkusunu da ekleyerek unutulmaz bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Turnuvaya katılım sağlamak isteyen yarışmacılar, asistan@novadasoke.com ‘a mail atarak ya da etkinlik alanına turnuva saati öncesi gelerek kayıt masasından kaydını yaptırabilecek. Turnuva başlangıcı öncesi alınan kayıtlar ile 14.00’de toplam 20 katılımcı ile başlayacak olan turnuva beş tur üzerinden gerçekleştirilecek. Turnuva, yarışmacılara etkinlik öncesi dağıtılacak Turnuva Kuralları çerçevesinde sürdürülecek.

Babalar Günü’ne özel gerçekleşecek Novada Tavla Turnuvası sonunda dereceye giren yarışmacıları Novada Outlet Söke, içerisindeki mağazalarda kullanabilecek hediye çekleri ile ödüllendirecek. Turnuvanın birincisi 500 TL, ikincisi 400 TL ve üçüncüsü 300 TL değerinde hediye çeki kazanıyor olacak.

Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi Yöneticisi Hakkı Bacaksız; Novada Tavla Turnuvası’nın Babalar Günü ile özdeşleştiğini, babaların Novada’da keyifli saatler geçirmeleri amacıyla gerçekleştirildiğini söylerken, Novada Outlet Söke ailesi olarak tüm babaların ve baba adaylarının bu özel gününü kutladıklarını belirtti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Novada, Babalar Günü, Söke, tavla turnuvası
Yorumlar
Haber Yazılımı