Haber Detayı
09 Şubat 2018 - Cuma 14:19 Bu haber 493 kez okundu
 
Novada’da Yöresel Lezzetler Festivali başlıyor
Türkiye’nin her bölgesinden özel tatlarla Yöresel Lezzetler Festivali 9-18 Şubat tarihleri arasında Novada Outlet Söke’de gerçekleşiyor.
GÜNCEL Haberi
Novada’da Yöresel Lezzetler Festivali başlıyor

AYDIN- Kuşadası, Söke, Didim, Bodrum gibi gözde tatil beldelerinin kesişim noktasında yer alan, kaliteli ve cazip alışveriş deneyimi yaşatan, aynı zamanda ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’deYöresel Lezzetler Festivali 9 Şubat’ta başlıyor.

Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla bir araya getiren Novada Outlet Söke; Gaziantep, Trabzon, Çorum, Kahramanmaraş, İzmit, Isparta, Muğla ve daha birçok şehrin kendine has lezzeti, dokusu ve kültürünün yer aldığı Yöresel Lezzetler Festivali’ni bölge halkıyla buluşturacak. Festivalde, Türkiye’nin özel tatları Novada’nın renkli ortamında üreticiden tüketiciye direkt olarak sunulacak.

Bölgenin ilk açık hava konseptli outlet alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan ve her yaştan ziyaretçisinin  dolu dolu bir gün geçirmesini sağlayacak şekilde planlanan Novada Outlet Söke, tarihi dokuların, lezzetlerin ve eğlencenin keyfine varmak ve herkesi festivali deneyimlemek için alışveriş merkezine davet ediyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Söke, Novada Outlet, Yöresel Lezzetler Festivali
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Novada’da Yöresel Lezzetler Festivali başlıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı