Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 15:40 Bu haber 813 kez okundu
 
Nazillili taekwondocular Türkiye şampiyonasında
Aydın’ın Nazilli ilçesi’nde çalışmalarını sürdüren Milli Sporcu Taekwondocu kardeşlerİN Ankara’da yarın başlayacak olan Türkiye Taekwondo şampiyonasına katılacağı bildirildi. Şampiyona öncesi İlçe Kaymakamı İbrahim Küçük’ü makamında ziyaret ederek şampiyonluk sözü verdiler.
SPOR Haberi
Nazillili taekwondocular Türkiye şampiyonasında

AYDIN- Edinilen bilgiye göre, aynı zamanda Nazilli’de Gezgin Spor Okulu’nda antrenörlük de yapan Gezgin kardeşler, taekwondo, jimnastik, kick box ve zumba dersleri de veren Ege ve Denizhan Gezgin isimli kardeşler, ilçede sporun gelişmesi için büyük çaba sarfediyorlar. Denizhan Gezgin ve Ege Gezgin kardeşler yaptıkları açıklamada, “13-17 Mart 2019 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Taekwondo Poomsae Türkiye Şampiyonasına katılıyoruz. Geçtiğimiz 13-17 Şubat 2019 tarihlerinde yapılan 6. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında büyük erkekler kategorisinde her ikimizde şampiyon olduk. Zor bir spor ama biz çok çalışıyoruz. İnşallah Ankara’dan şampiyonlukla döneceğiz” dediler.

Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük’de konuşmasında Gezgin kardeşlere başarılar diledi. Kaymakam Küçük, “Nazillili gençlerimizin spora olan ilgisi gerçekten örnek bir davranış. Gençlerimizi kahve köşelerinden ayırmak ve spora alıştırma için çaba sarfediyorlar. İlçemize çok sayıda kupa ve madalya getiren bu sporcularımızın Ankara’dan da madalya ile dönmelerini bekliyoruz” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Taekwondo, İbrahim Küçük, Ege Gezgin, Denizhan Gezgin
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazillili taekwondocular Türkiye şampiyonasında
Yorumlar
Haber Yazılımı