Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 18:28 Bu haber 1171 kez okundu
 
Nazilli’de Nikah Salonu yenileniyor
Aydın’ın Nazilli ilçesindeki Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi’ndeki Nikâh Salonu’nda detaylı bir tadilat çalışması yapılarak bakıma alındı.
GÜNCEL Haberi
Nazilli’de Nikah Salonu yenileniyor

AYDIN- Nazilli Belediyesi, salonun mevcut mimarisini koruyarak sağlamlaştırma, yenileme ve düzenleme çalışmaları yapıyor.

Düğün sünnet ve cemiyet dönemlerinin yaşandığı en yoğun zamanlar gelmeden yenileme çalışmalarının yapıldığı nikâh salonunda boya ve badanaları yapılarak bozuk yerleri tamir ediliyor.

Mevcut zemin tamamen sökülerek yerine dekoratif granit taşları döşeniyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, tadilat çalışmaları kapsamında yer döşemesinden nikâh masasına kadar yenilenecek Nikâh salonunda görsellik ön planda tutularak çalışmaların gerçekleştirildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Alıcık, yaklaşık 17 - 18 yıldır halka hizmet veren Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi’nin en üst katında yer alan Nikâh salonunun yıl içinde rutin bakım ve temizlik çalışmalarının düzenli olarak yapıldığını ifade etti. Başkanı Haluk Alıcık, “Son olarak yapılan tadilat çalışmaları kapsamında salonun mevcut zemini tamamen sökülerek dekoratif granit taşları ile kaplanıyor. Salonun genel yapısı bozulmadan deforme olan kısımlarının tadilatları yapılarak, nikâh töreninde kullanılmak üzere çok daha şık bir nikah masası ortama uygun olarak yenileniyor” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Nikah Salonu, Haluk Alıcık
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli’de Nikah Salonu yenileniyor
Nazilli’de Nikah Salonu yenileniyor
Yorumlar
Haber Yazılımı