Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
24 Kasım 2019 - Pazar 19:13 Bu haber 2336 kez okundu
 
Nazilli’de eğitim çalışanları 24 Kasım'da buluştu
Aydın’ın Nazilli İlçesi’nde, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında eğitim çalışanları Eğitim Bir-Sen Nazilli İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi
Nazilli’de eğitim çalışanları 24 Kasım'da buluştu

Rıdvan Eşin

AYDIN  - Eğitim çalışanlarından oluşan canlı müzik eşliğinde hep birlikte kahvaltı yapan öğretmen, memur ve diğer eğitim çalışanları birlik ve beraberlik mesajı verdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları kapsamında Dallıca Mahallesi’ndeki özel bir sosyal tesiste bir araya gelen Nazilli ve çevre ilçelerde görev yapan eğitim çalışanları, Eğitim Bir-Sen Nazilli İlçe Başkanı Erhan Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde eğitim çalışanları buluşması gerçekleştirdi.

Nazilli Belediye Başkan Vekili Adnan Dönmez, Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Hıdır Dağaşan, Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç Güner, İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural, Eğitim-Bir-Sen Aydın 1 Nolu Şube Başkanı Fatih Akpınar ve çok sayıda protokol üyesinin de ziyaret ederek destek verdiği etkinlikte öğretmenler meslektaşlarının çalıp söylediği müzikler eşliğinde birlikte kahvaltı yaptı. Etkinlikte emekli olan öğretmenlere hizmetlerinden dolayı plaket verilerek teşekkür edildi.

Günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Eğitim Bir-Sen Nazilli İlçe Başkanı Erhan Aydın, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Aydın, “Eğitim-Öğretimin hedefi, sevgi, saygı, demokratik yaşamayı öğrenmiş öğrenciler yetiştirmek olan meslektaşlarımın öğretmenler gününü kutlarım. Sizlerden aldığımız güçle sizlere hizmet etmekten dolayı onurlu ve gururluyuz” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Adnan Dönmez, Hıdır Dağaşan, Erdinç Güner, Fatih Akpına
Yorumlar
Haber Yazılımı