Haber Detayı
15 Nisan 2017 - Cumartesi 22:19 Bu haber 1707 kez okundu
 
Nazilli’de Çevik Kuvvet kuruldu
Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Çevik Kuvvet Amirliği kuruldu.
ASAYİŞ Haberi
Nazilli’de Çevik Kuvvet kuruldu

NAZİLLİ – 40 kişiden oluşan Nazilli Çevik Kuvvet Amirliği ekibi göreve başladı. Nazilli’de ve bölgede eksikliği hissedilen İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Çevik Kuvvet Şube Amirliği kurularak çalışmalarına başladı. Emniyet Müdürlüğünde konuşlandırılan Çevik Kuvvet Şube Amirliği 40 kişiden oluşturuldu.

Aydın İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’un onay vermesinin ardından, Nazilli dahil 7 ilçede toplumsal olayların önüne geçilmesi ve bu olaylarda görev alması için Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Çevik Kuvvet Şube Amirliği kuruldu. Çevik Kuvvet ekipleri ilk olarak geçtiğimiz Perşembe günü ‘Evet’ yürüyüşünde görev aldı. Son olarak da Nazilli Belediyespor-Kocaeli Birlikspor maçında sahada görev aldı. Çevik kuvvet Amirliğinin genç dinamik ve tecrübeli isimlerden oluşturulması dikkat çekti.

Çevik Kuvvet Şube Amirliği Nazilli Merkez alarak Buharkent, Karacasu, Kuyucak, Bozdoğan, Sultanhisar ve Yenipazar, ilçelerinde yaşanabilecek toplumsal olaylarda görev alarak çıkan toplumsal olaylara müdahale edecekler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Çevik Kuvvet, Rahmi Baştuğ, Emniyet Müdürlüğü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli’de Çevik Kuvvet kuruldu
Nazilli’de Çevik Kuvvet kuruldu
Yorumlar
Haber Yazılımı