Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 10:54 Bu haber 1288 kez okundu
 
Nazilli’de 12 noktaya askıda ekmek bırakılacak
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öncülük edip, yüzde 15’lik zamma tepki ile başlattığı ‘askıda ekmek’ projesi, Başkan Alıcık’ın talimatlarıyla Nazilli genelinde resmen başladı.
GÜNCEL Haberi
Nazilli’de 12 noktaya askıda ekmek bırakılacak

Bilgi Koleji

AYDIN- Proje kapsamında, ilçede belirlenen 12 satış noktasına askıda ekmek bırakılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Doktor Devlet Bahçeli tarafından kısa süre önce başlatılan askıda ekmek uygulaması, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatlarıyla ilçe genelinde başlatıldı.

Uygulama kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Bereket Ekmek Fırını, Antınok Ekmek Fırını, Seval Ekmek Fırını, Sümer Ekmek Fırını, Halk Ekmek, Karadeniz Unlu Mamulleri, Asya Ekmek Fırını ve Vakfı Kebir satış noktalarından ücretsiz olarak ekmek alabilecek.

Askıda ekmek projesinin Türkiye genelinde artarak devam etmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Alıcık, “İlçemizde yaklaşık 9 yıldır süren askıda ekmek geleneğine diğer fırınlarımızı da ekledik. Böylece ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Liderimiz Devlet Bahçeli bize unuttuğumuz değerleri bir kere daha hatırlattı. Türk örf ve adetlerine uygun bir şekilde askıda ekmek uygulamasının yayılması gerekiyor. Nazilli Belediye Başkanı olarak tüm vatandaşlarımızı askıda ekmek uygulamasına destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Askıda ekmek, Haluk Alıcık, MHP
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli’de 12 noktaya askıda ekmek bırakılacak
Nazilli’de 12 noktaya askıda ekmek bırakılacak
Yorumlar
Haber Yazılımı