Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
16 Ocak 2018 - Salı 14:38 Bu haber 1047 kez okundu
 
Nazilli Tarım Fuarı başlıyor
128 firmanın, 640 marka ile katılacağı Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı’nın, 18 Ocak 2018 Perşembe günü saat 14:00’te yapılacak resmi açılış töreni ile kapılarını açacağı bildirildi.
EKONOMİ Haberi
Nazilli Tarım Fuarı başlıyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Tarımın kalbinin bu kez Nazilli’de atacağı belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre, Ege Bölgesi’nin tarım, hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörüne damgasını vuracak olan Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı, 18 Ocak Perşembe günü, Eşref Özel Çok Amaçlı Kapalı Alanı’nda düzenlenecek resmi tören ile start alacak.

Elit Fuarcılık Hizmetleri tarafından düzenlenen fuarın resmi açılış töreni saat 14.00’te başlayacak. Halkoyunları ekipleri ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı fuarın açılışını Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aksüt, Elit Fuarcılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi’nin yanı sıra çevre il ve ilçelerin birlik ve oda başkanları, dernek ve kooperatif başkanları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve Nazillili vatandaşlar birlikte yapacak.

Açılış töreni tvDEN ekranlarından da canlı olarak izlenebilecek.

Nazilli’de bir ilk olma özelliği de taşıyacak olan fuara 128 firma, 640 marka ile katılacak. Fuarda tarım ve hayvancılık sektörünün temsilcileri üreticilerle buluşurken, ziyaretçiler tarım ve hayvancılık konularında birlik ve odaların stantlarında çeşitli bilgilendirme toplantılarına da katılabilecek. 4 gün boyunca sürpriz etkinlikler, ikram ve hediyelerle ziyaretçilerini şaşırtacak olana fuarda vatandaşlar ayrıca yöresel ürün stantlarında da keyifli vakit geçirebilecek.

18-21 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuar, 10.00 ila 19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Ziraat Odaları ve İlçe Müdürlükleri’nden

Tarım Fuarı’na tam destek

18-21 Ocak tarihlerinde, Ege Bölgesi’nin tarım, hayvancılık ve gıda teknolojileri sektörünü Aydın Nazilli’de buluşturacak olan Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı için Aydın Ziraat Odaları ve İlçe Müdürlükleri akşam yemeğinde buluştu.

Aydın Ehli Keyf Restoran’da gerçekleşen akşam yemeğinde Elit Fuarcılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi, Aydın ve özellikle Nazilli için çok önemli bir etkinlik öncesi bir araya gelen tüm Ziraat Odaları Başkanları ve İlçe Müdürlerine teşekkürlerini ileterek, şunları söyledi:

“18-21 Ocak 2018 tarihlerinde Eşref Özel Çok Amaçlı Kapalı Alanı’nda Ege Bölgesi’nin sektör profesyonellerinin bir araya geleceği ‘Exponaz Agro Tarım Fuarı’nı gerçekleştireceğiz. Bu fuar Ege Bölgesi, Aydın, Nazilli ve en önemlisi de üreticilerimiz ve çiftçilerimiz için büyük önem taşıyor. Fuarla birlikte, Aydın Nazilli’mizde tarımsal ve hayvansal ürünlerin işlenmesine yönelik teknolojik ihtiyacı olan işletmelerin yeni ticari ilişkiler kurması, yeni pazarların yaratılması, Ege Bölgesi’ndeki tüm oda-borsa-birlik ve kooperatiflerin üyeleri ile birebir iletişim kurdukları bir ortamın yaratılması amaçlanmakta.

Nazilli’de sektör taçlanacak

Nazilli, her şeyden önce bir tarım kenti. Aydın ilimizin en önemli tarım ürünlerinin yetiştirildiği, iç ve dış piyasaya dağılan en güzel tarım ürünlerinin kaynağı Nazilli. Bu anlamda tarım ve hayvancılık sektörünün gelişmesi ve verimliliğin arttırılması, tarım araçları, gübreleme ve sulamada modern ve teknolojik ürünleri üreten firmaların sektör temsilcileriyle buluşmasının sağlanması açısından Nazilli’de bir tarım fuarının gerçekleştirilmesi büyük önem taşıyordu ve bunu bizim gerçekleştiriyor olmamızdan da büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Bu doğrultuda ben öncelikle bu fuara tam anlamıyla desteklerini sunan başta Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a ve siz değerli oda başkanlarımız ve ilçe müdürlerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Son olarak 18-21 Ocak 2018 tarihleri arasında Eşref Özel Çok Amaçlı Kapalı Alanı’nda gerçekleştireceğimiz Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı’na tüm Aydınlıları ve tüm Nazillili vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Tarım Fuarı, Haluk Alıcık, Kudret Çiçekçi, İbrahim Kü
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli Tarım Fuarı başlıyor
Nazilli Tarım Fuarı başlıyor
Nazilli Tarım Fuarı başlıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı