301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Temmuz 2018 - Çarşamba 11:15 Bu haber 593 kez okundu
 
Nazilli, Büyük Anadolu Sürüşüne hazırlanıyor
Türk Riders Chopper Clup (TRCC) tarafından her yıl düzenlenen ‘Büyük Anadolu Sürüşü’ (BAS) programı kapsamında, 3. TRCC Motofest etkinlikleri ile Necati ve Saykolar Konseri Nazilli Belediyesi’nin katkılarıyla 16 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Sümer Rekreasyon Alanı’nda gerçekleştirilecek.
GENEL Haberi
Nazilli, Büyük Anadolu Sürüşüne hazırlanıyor

AYDIN- Türk Riders Chopper Clup (TRCC) tarafından düzenlenen Büyük Anadolu Sürüşü programı kapsamında 3. TRCC Motofest etkinlikleri ile Necati ve Saykolar Konseri 16 Temmuz Pazartesi günü saat 21.00’de Sümer Rekreasyon Alanı’nda yapılacak.

Nazilli Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan program, 16 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da İstasyon Meydanında bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ile başlayacak.

Şehir korteji ise saat 11.00’de İstasyon Meydanı’nda başlayıp Yeni Sanayi Sitesi’nde son bulacak.

Nazilli’nin tanıtımı için sosyal ve kültürel faaliyetlere her zaman destek verdiklerini belirten Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Vatandaşlarımızı gerçekleştirecek olduğumuz konserimize davet ediyorum. İlçemizde farklı ve güzel bir etkinlik olacağına inanıyorum” diye konuştu.

14 Haziran Perşembe günü Mersin’den başlayan Büyük Anadolu Sürüşü (BAS), 21 Temmuz Cumartesi günü Çanakkale Şehitliği önünde son bulacak.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Büyük Anadolu Sürüşü, Haluk Alıcık, 3. TRCC Motofest
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli, Büyük Anadolu Sürüşüne hazırlanıyor
Nazilli, Büyük Anadolu Sürüşüne hazırlanıyor
Yorumlar
Haber Yazılımı