Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 18:41 Bu haber 736 kez okundu
 
Nazilli Belediyesi'nden bir etkinlik daha
Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan, Mukaddes Yüksel’in yazıp yönettiği Hamdi ile Hamdiye’nin Maceraları adlı tiyatro oyunu, 23 Nisan Parkı’nda seyircisiyle buluştu.
SANAT Haberi
Nazilli Belediyesi'nden bir etkinlik daha

AYDIN- Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu, 23 Nisan Parkı’nda gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri’nde sahne aldı.

Seyirciler, Ender Çetin ve Nurşen Kozdere’nin rol aldığı tiyatro oyununu büyük bir ilgiyle izledi.

Nazilli’nin Türkiye’nin örnek kentlerinden biri olduğunu ifade eden Mukaddes Yüksel, “Burada her akşam Ramazan etkinlerimiz yapılıyor ve kültürel değerlerimiz en güzel şekilde yaşatılıyor. Belediye Başkanımız Sayın Kürşat Engin Özcan’a sanata verdiği destek ve sanatçıya gösterdiği kıymetten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 Çalışmalarından dolayı Nazilli Belediyesi Tiyatro Topluluğu’na teşekkür eden Başkan Kürşat Engin Özcan, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’in dediği gibi; ‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damarların biri kopmuş demektir.’ Bizler, vatandaşımızın sosyal yaşamda daha fazla yer almasını ve ailesiyle vakit geçirebileceği etkinliklerin Nazillimizde daha fazla yer alması için gayret ediyoruz. Yaklaşık 1 buçuk ay gibi kısa bir süreye 30’dan fazla kültürel faaliyet sığdırdık. Bundan sonraki süreçte de sanatın ve sporun her alanını desteklemeye devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Seyirciler, Ender Çetin, Nurşen Kozdere, Mukaddes Yüksel, ti
Yorumlar
Haber Yazılımı