Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
03 Mart 2017 - Cuma 14:47 Bu haber 1125 kez okundu
 
Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor
Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Zafer Mahallesi Şehit Bülent Taşkıran Bulvarı ile bağlantılı 28 Sokak üzerindeki 900 metrekarelik yola parke taşı kaplayacak.
GÜNCEL Haberi
Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor

AYDIN- Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ne bağlı ekipler Zafer Mahallesi Şehit Bülent Taşkıran Bulvarı ile bağlantılı 28 Sokakta yol düzenleme çalışmalarına başladı. 900 metrekarelik mevcut yol üzerinde Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ait iş makineleri ile öncelikle deforme olan asfaltı kazınarak stabilizesi yapıldı. Hemen ardından kenar bordürleri döşenen yolun kilitli parke taşı kaplama çalışmalarına başlandı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın rutin olarak mahallelere yaptığı ziyaretleri sırasında kendisinin de bizzat tespitini yaptığı ve yol düzenleme çalışmaları programı kapsamında düzenlemesi yapılan 28 sokaktaki yolun en kısa süreçte tamamlanarak hizmete sunulacağı ifade ederek, "Yeni yaptığımız ya da yenilediğimiz yollarımıza daha çok kilitli parke taşı döşemeyi tercih ediyoruz. Bu halkında beğenisini topluyor. Çünkü asfalta göre daha kullanışlı olan parke taşı sayesinde hem sürücüler hem de yayalar çok daha rahat ediyor. Neredeyse tüm mahallelerimizde yol yenileme ve yeni yol açma çalışmalarımız sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz gereken önem ve özen ile şehrimize ve mahallelerimize modern yolları kazandırmaya devam ediyor" dedi

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Nazilli Belediyesi, yol çalışmaları
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor
Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı