Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 13:48 Bu haber 384 kez okundu
 
Nazilli Belediyesi araç filosuna iki yeni araç daha eklendi
Nazilli Belediyesi’nin, ilçenin temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 adet yol süpürme aracı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibe desteği ile 1 adet çöp kamyonunu daha araç filosuna eklediği bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Nazilli Belediyesi araç filosuna iki yeni araç daha eklendi

AYDIN- Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Nazilli Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet yol süpürme aracı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hibe desteği ile 1 adet modern çöp kamyonunu daha araç filosuna ekledi.

Vatandaşların belediye hizmetlerinden maksimum düzeyde yararlanması için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “2009 yılında göreve geldiğimiz günden bu yana Nazillimize büyük hizmetler verdik. Bunlardan bir tanesi de araç filomuzu güçlendirmek oldu. Temizlik işlerinde kullanılmak üzere 2 adet yeni aracımızı daha filomuza ekledik. Çöp kamyonumuz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak geldi. Bakanımız Mehmet Özhaseki Beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Halkımıza verdiğimiz sözlerin geçmişte olduğu gibi bugünde arkasındayız. Büyüyen ve gelişen Nazilliye yakışır bir şekilde hizmet veriyoruz. Temizlik işlerinden tutunda parklara, üst yapı çalışmalarından sosyal ve kültürel faaliyetlere onlarca alanda proje üretiyoruz. Belediye Başkanlığı görevini devraldığımızdan bu yana halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Nazillimize kazandırdığımız yeni araçlarımız hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Araç filosu
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nazilli Belediyesi araç filosuna iki yeni araç daha eklendi
Nazilli Belediyesi araç filosuna iki yeni araç daha eklendi
Yorumlar
Haber Yazılımı