Haber Detayı
10 Temmuz 2017 - Pazartesi 14:37 Bu haber 517 kez okundu
 
Muhteşem kapanış
2. Kuşadası Gençlik Festivali, 5 gün boyunca yüzde 100 müzik ve eğlence ile müzik dünyasının yıldızlarına ev sahipliği yaptı.
TURİZM Haberi
Muhteşem kapanış

AYDIN- MFÖ’den Moğollar’a, Mor ve Ötesi’nden Feridun Düzağaç’a, Teoman’dan Manga’ya, Şebnem Ferah’tan Hayko Cepkin’e, Selda Bağcan’dan Mabel Matiz’e 30’un üzerinde sanatçı ve grup Kuşadası sahilini iyi müzik ve eğlenceye doyurdu. Festivale 5 gün boyunca toplamda 90 bin müziksever akın etti.

Selda Bağcan, “45 Yıldır İlk Kez ‘Gitme’ diyen seyirci gördüm, Zeytinli'de görüşmek üzere” dedi.

Festivalin son gününde sahne alan yaşayan efsane Selda Bağcan, “45 yıllık sanat hayatımdaki en özel konserlerden bir tanesi oldu, hiçbir seyircinin ‘Gitme’ diye bağırdığını duymamıştım. Beni çok mutlu ettiniz, Zeytinli'de görüşmek üzere” dedi.

Mabel Matiz Gençleri Coşturdu!

Selda Bağcan'ın ardından sahneyi devralan Mabel Matiz, “Böyle bir ustanın ardından sahne almak zordu ama muhteşem bir seyirci vardı. Harika bir deneyim oldu benim için” dedi. Matiz, şarkılarını alanı hınca hınç dolduran binlerce müziksever ile hep bir ağızdan söyledi.

Gelenekselleştiğini Kanıtladı!

Her zaman iyi müzik sloganıyla Kuşadası Belediyesi işbirliği ile Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı'nda gerçekleşen festival gelenekselleştiğini de bir kez daha kanıtlamış oldu.

Milyon Yapım organizasyonunda, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, Kral Pop Medya Sponsorluğu'nda gerçekleşen festival Milyon Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlandı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Gençlik Festivali kapanışı, Selda Bağcan
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Muhteşem kapanış
Yorumlar
Haber Yazılımı