Haber Detayı
12 Mart 2018 - Pazartesi 16:51 Bu haber 493 kez okundu
 
Mirgün Cabas’la söyleşi keyifli anlara sahne oldu
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 10 Mart Cumartesi günü gerçekleştirdiği söyleşide gazeteci yazar Mirgün Cabas’ı ağırladı.
GENEL Haberi
Mirgün Cabas’la söyleşi keyifli anlara sahne oldu

AYDIN- Cabas, Aydın’da farklı dallarda çalışma hayatında bulunan dört kadınla çalışan kadın olmak ve Türkiye’de kadının yeri konularında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Tüm dünyada Emekçi Kadınlar Günü olarak bilinen ve çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği 8 Mart şerefine bu yıl Forum Aydın da çok özel bir programa imza attı. 10 Mart 2018 Cumartesi günü saat 15.00’da başlayan sohbet etkinliği kapsamında gazeteci yazar Mirgün Cabas, Forum Aydın’da sevenleriyle buluştu. Cabas, sahneye Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener, Aydın Girişimci Kadınlar Derneği Kurucu Başkanı ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Başkanı Esen Türker, Aydın Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Saymanı Avukat Rabia Altuntaş Çiftçi ve Aydın’ın tek kadın Muhtarı Yıldız Karadaş Taşçıoğlu ile beraber çıktı. Gerçekleştirilen sohbette “kadın olmak”, “çalışan kadın olmak” ve “Türkiye’de kadının yeri” konuları konuşuldu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Forum Aydın, Mirgün Cabaş, Esen Türker, Semra Şener
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Mirgün Cabas’la söyleşi keyifli anlara sahne oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı