Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 17:00 Bu haber 638 kez okundu
 
Minik kalplerden umut ışığı
Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğretmenlerinden Feride Öztekin ve Okul Yönetimi önderliğinde geçtiğimiz aylarda düzenlenen Onkoloji hastalarına destek vermek için yapılmış peruk desteğinin sahiplerine ulaştığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Minik kalplerden umut ışığı

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, okulda yapılan bir törenle minik öğrenciler saçlarını onkoloji hastaları için kestirmiş ve onlara bir nebze de olsa umut olabilmek için bağışlamışlardı. Miniklerden alınan saçlar AYESOB ve Aydın Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları işletmecileri, Başkanı Selahittin Çetindoğan’ın vermiş olduğu destekle İzmir’e götürülerek peruk haline getirilmişti.

Adnan Menderes Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde bugün peruklar sahiplerine teslim edildi. Saçlarını hastalar için kestiren minikler, okul yönetimi ve Selahittin Çetindoğan ile birlikte hastaları hem ziyaret etti, hem de yüzlerindeki mutluluğa şahit oldu. Onkoloji bölüm hocaları ve sağlık çalışanları da yapılan çalışmanın tedavi gören ve saçlarını bu yüzden kaybeden insanlar için ne kadar büyük bir önem taşıdığının altını çizerek, öncelikle büyük yürekli miniklere ve bunu hayata geçiren herkese teşekkür etti.

Aydın Esnaf Odaları Birlik Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Yapılan çalışmanın ne kadar önemli ve umut dolu olduğunun farkındayız. Feride öğretmen aradığında hiç düşünmeden destek olabileceğimizi söylemiştik. Bugün bir kez daha yapılan desteğin önemini gördük. Bir dahakine daha fazla sayıda peruğa ulaşmak isteriz. Çocukların davranışları herkese örnek olsun. Bu ve bunun gibi organizasyonlarda her zaman elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.

Berberler, kuaförler ve güzellik salonları işletmecileri odası yönetim kurulu üyesi Ünlü İpekçioğlu, onkoloji hastalarına peruklarını takmaları için yardımcı olurken hastaların her biri bu projeye imza atmış herkese teşekkürlerini iletti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, AYESOB, Selahittin Çetindoğan, Feride Öztekin
Yorumlar
Haber Yazılımı