Haber Detayı
08 Temmuz 2017 - Cumartesi 20:38 Bu haber 874 kez okundu
 
Milli futbolcu Karan’a yoğun ilgi
GS ve Milli Takımın efsane futbolcu Ümit Karan, FORM Aydın’daki GS Store’un açılışı ve imza günü için geldiği Aydın’da taraftarlarıyla buluştu.
SPOR Haberi
Milli futbolcu Karan’a yoğun ilgi

Forum Aydın Alışveriş Merkezi’nde faaliyete giren GS Store’un açılışında, eski futbolcu Ümit Karan’a Aydın’da yaşayan Cim Bom taraftarı yoğun ilgi gösterdi. Taraftarlar, Karan’ı görebilmek ve forma imzalatabilmek için mağazanın önünde kuyruğa girdi. Formalarını imzalayan Karan, sevenleriyle bol bol anı fotoğrafı çektirdi.

Karan, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Bu güzel davet için çok teşekkür ediyorum. Biz Galatasaray ruhunu dünyanın her yerine yaymaya çalışıyoruz. Eski futbolcular, yeni futbolcular her yerde Galatasaray’a gönül veren taraftarımızla bütünleşmeye çalışıyoruz, taraftarla bütünleşmek her zaman güzel. Bundan dolayı mutluyuz. Galatasaray ruhunu yaşatmak istiyoruz. Yeni nesil de inşallah o duyguyu yaşar” dedi.

GS Store’un işletmecisi Yeliz Özkılınç ve eşi Dilşah Özkılınç açılışa katılan Galatasaray’ın ve Milli Takımın eski futbolcusu Ümit Karan ve Açılışa katılan Cim Bom taraftarına teşekkür ettiler.

Kaynak: () - Gezgin Değirmenci Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: GS Store, Form Aydın
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milli futbolcu Karan’a yoğun ilgi
Milli futbolcu Karan’a yoğun ilgi
Milli futbolcu Karan’a yoğun ilgi
Yorumlar
Haber Yazılımı