301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 18:30 Bu haber 650 kez okundu
 
Milletvekili Savaş, teşekkür ziyaretlerinde
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri sonrasında İlçe başkanlıklarını teşekkür ziyaretine devam ediyor.
SİYASET Haberi
Milletvekili Savaş, teşekkür ziyaretlerinde

AYDIN- Nazilli İlçe Başkanlığı ziyareti esnasında Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesi Ayten Yıldız'ın olmadığını fark eden Savaş. "Seçim sürecinde canla başla fedakârca çalışan Ayten Hanım nerde onu göremiyorum" deyince Kadın kolları ilçe Başkanı Serpil Ateş Akkaya’nın, Ayten hanımın çalıştığı için gelemediğini iletmesi üzerine Mustafa Savaş "O gelemiyorsa biz ona ziyarete gideriz" yanıtını verdi.

MKYK üyesi Mustafa Savaş, beraberinde İlçe Başkanı Bülent Sayar, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ateş Akkaya ve Gençlik Kolları Başkanı Furkan Eftal Kırlıoğlu'yla birlikte Aynur Hanım'ın çalıştığı Yıldıztepe Mahallesi Kurudere mevkiinde dolmalık biber kurutma sahasını ziyaret etti. Ayten Yıldız, Milletvekili Mustafa Savaş'ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirdi, "Ben Yıldıztepe Mahallesi’nde oturuyorum. Yaz aylarında geçimimizi dolmalık biber kurutma işiyle sağlıyoruz. Daha önce ben Kadın Kolları Yıldıztepe Mahalle başkanıydım. Serpil başkanımız bizi kongrede Yönetim Kuruluna yazdı. Şu an Nazilli kadın Kolları Yönetim Kurulu üyesiyim. Sayın vekilimin ziyaretinden dolayı çok memnun oldum, sağ olsun. Bugün bir kez daha anladım ki sayın vekilimiz güler yüzüyle, çok içten ve samimi. Bizi çok mutlu etti. Teşekkür ziyareti olduğunu biliyordum ama yetiştirmem gereken işimiz vardı, gidemedik. Sayın vekilimiz vefa örneği gösterdi. Kendisi bize misafir oldu, çalışmalarımızdan dolayı teşekkür etmeye geldi. Bir AK Partili olarak böyle Milletvekillerimize sahip olduğumuz için gurur duydum “dedi.

Milletvekili Mustafa Savaş, “Seçim çalışmaları esnasında Nazilli’ye her gelişimizde Ayten hanımı görmek, onun gerçekten istekli, gayretli, çalışmaları bizi çok mutlu ediyordu. Ama teşekkür ziyaretinde kendisini göremedik. Ayten Hanim çalışıyor gelemeyecekmiş dediler, bende o zaman biz ona teşekkür için gideriz dedim. İlçe teşkilatından arkadaşlarla birlikte ziyaret ettik. Ben burada Ayten Hanim gibi gecesini gündüzünü katarak fedakârca çalışan tüm teşkilat mensuplarımızı canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu davanın görünmeyen yüzleri gizli kahramanları davaya gönül vermiş Gönültaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Mustafa Savaş, Teşekkür ziyaretleri, AK Parti
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Milletvekili Savaş, teşekkür ziyaretlerinde
Yorumlar
Haber Yazılımı