Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:06 Bu haber 1635 kez okundu
 
Millet İttifakı hizmet için toplandı
Yeni hizmet dönemine hızla başlayan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun, Nazilli’de Millet İttifakı’nın doğu bölgesi ilçe başkanları ve meclis üyeleriyle bir araya geldiği bildirildi.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı hizmet için toplandı

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, bölgede yapılacak olan hizmetlerin koordinasyonunun görüşüldüğü toplantının girişinde, Başkan Özlem Çerçioğlu Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşlı bir çiftçiyi dinlerken çekilen resim tablosunu hediye etti.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Çerçioğlu’nun yanı sıra, CHP İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı, CHP ve İYİ Parti’nin Nazilli İlçe Başkanları, Kuyucak, Buharkent, Bozdoğan, Karacasu Millet İttifakı İlçe Başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

Başkan Çerçioğlu; vatandaşlara seçim döneminde vermiş oldukları sözleri yerine getirebilmek için bunun gibi toplantıları daha sık düzenleyeceklerini belirterek, “Millet İttifakı içerisinde yer alan tüm meclis üyeleri ve ilçe başkanlarımızla, yapılacak hizmetlerin koordinasyonunu sağlamak için daima fikir alışverişinde olacağız. Bu ilk toplantımız. İkincisini de haftaya gerçekleştirme kararı aldık” dedi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Özlem Çerçioğlu, Kürşat Engin Özcan, Ali Çankır
Yorumlar
Haber Yazılımı ipt>