Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 15:52 Bu haber 777 kez okundu
 
Millet İttifakı 2. Hizmet Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Yeni hizmet dönemine hızlı başlayan Millet İttifakı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun ev sahipliğinde ikinci kez bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Millet İttifakı 2. Hizmet Koordinasyon Toplantısı yapıldı

AYDIN- Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Millet İttifakı’nın Karpuzlu, Köşk ve Koçarlı ilçe başkanları ve meclis üyelerinin katıldığı toplantıda CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ile İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı da hazır bulundu.

Toplantıların ilki geçen hafta Nazilli'de gerçekleştirilmişti. Bu haftaki toplantıda da Aydın için uyum içerisinde çalışma iradesi bir kez daha ortaya konuldu. Toplantıda, alınan kararların ve verilecek hizmetlerin hızlı, koordineli ve bütünsel olarak uygulanmasına vurgu yapıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu, Aydın'ın geleceği için seçim döneminde vatandaşlara verilen sözlerin yerine getirilmesi için koordinasyon toplantılarının sıklıkla yapılacağını belirtti. Millet İttifakı belediyeleri olarak, fikir alışverişine özel önem verdiklerinin altını çizen Başkan Çerçioğlu, "Bütün gayemiz belediye başkanlarımızla birlikte vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek ve Aydın'ı daha ileri taşımak. Millet İttifakı olarak, Aydın için elbirliğiyle çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de Aydınlılara daha iyi hizmet vermek için bu koordinasyon toplantılarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Özlem Çerçioğlu, Ali Çankır, Cemal Sarı, Kürşat Engin Özcan
Yorumlar
Haber Yazılımı ipt>