Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
13 Aralık 2019 - Cuma 16:29 Bu haber 3779 kez okundu
 
MHP’de Şengezen sesleri
Burak Pehlivan’ın görevden alınmasıyla başlayan İl Başkanı söylentilerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın’ın son noktayı koyacağı öğrenildi.
SİYASET Haberi
MHP’de Şengezen sesleri

Rıdvan Eşin

AYDIN- Ümmet Akın ve Gayret Önder’in de talipli olduğu belirtilen MHP Aydın İl Başkanlığı’na en yakın ismin Tamer Şengezen olduğu edindiğimiz kulis bilgileri arasında. Tamer Şengezen, 2017-2018 yıllarında Efeler İlçe Başkanlığı görevini yürütmüştü. Şengezen’in ilçe başkanlığından alınması ise,

MHP’de bulunduğu halde İYİ Parti çalışması yaptığını belirttiği Ali Uzunırmak’ın ihraç istemiyle disipline sevk edilmesini istemesi olarak biliniyor. O dönemdeki bu tespitin sonradan doğrulandığını belirten partililer, Şengezen’in bu doğru tavrıyla sevildiğini aktardı.

MHP kaynakları Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın’ın isim belirlemek üzere Aydın’a geleceğini de ifade etti. Edindiğimiz bilgiye göre, E. Semih Yalçın, Aydın ziyaretinde, isteyen herkesle baş başa görüşecek ve hazırlayacağı raporu MHP Genel Merkezi’ne sunacak. MHP Aydın İl Başkanı’nı belirleyecek olan bu ziyareti partililer de merakla bekliyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, MHP, Tamer Şengezen, Semih Yalçın, Ümmet Akın
Yorumlar
Haber Yazılımı