Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
29 Kasım 2018 - Perşembe 15:38 Bu haber 1357 kez okundu
 
MHP Nazilli’de 'Alıcık' dedi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nazilli Belediye Başkan Adayı olarak mevcut Başkan Haluk Alıcık’ı resmen açıkladı.
SİYASET Haberi
MHP Nazilli’de 'Alıcık' dedi

AYDIN- Adaylığın kesinleşmesiyle ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Yaptığı başarılı çalışmalar ve hayata geçirdiği projelerle vatandaşların gönlünde taht kuran mevcut Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nden tekrar aday gösterildi” denildi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Kolalı Depboylu tarafından adaylığının açıklandığı belirtilen Başkan Alıcık’ın, “Öncelikle Genel Başkanımız Bilge Lider Devlet Bahçeli Beyefendi, Genel Başkan Yardımcılarımız Deniz Kolalı Depboylu Hanımefendi ve Sadir Durmaz Beyefendi ile kıymetli yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yüreğimizi ortaya koyarak çıktığımız bu yolda bizi yalnız bırakmayan, desteklerini her zaman yanında htiğimiz ve dualarını eksik etmeyen tüm Nazillili annelerimizi, babalarımızı, kardeşlerimizi ve evlatlarımızı tüm kalbimle kucaklıyorum. Allah’ın izniyle çıraklık ve kalfalık dönemimizin ardından ustalık dönemimizi de hep birlikte yaşayacağız. Nazilli’mize kazandırdığımız projelerimizi bu dönemde katlayarak hizmet etme gayretinde olacağız. Biz 10 yıldır ustalık dönemine hazırlanıyoruz. Seçim günü geldiğinde 10 yıldır olduğu gibi halkımızla zaferimizi kutlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Herkese canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Başkan Alıcık, 2009 yılında yapılan seçimlerde yüzde 36, 2014’de ise yüzde 40 oranında oy alarak göreve seçilmişti.

Açıklamada, “10 yıllık görev süresi boyunca seçim vaatlerini bir bir yerine getiren ve sosyal belediyecilik alanında ilklere imza atarak Türkiye’nin örnek projelerini hayata geçiren Alıcık’ın 31 Mart seçimlerinde rakiplerine büyük bir fark atarak ‘ustalık dönemine’ seçilmesi bekleniyor” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Nazilli, Haluk Alıcık, Deniz Depboylu, MHP
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP Nazilli’de 'Alıcık' dedi
MHP Nazilli’de 'Alıcık' dedi
Yorumlar
Haber Yazılımı