Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 11:11 Bu haber 1874 kez okundu
 
MHP İl Yönetimi sil baştan
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Yönetim Kurulu’nun yerine yeni atama olduğu bildirildi.
SİYASET Haberi
MHP İl Yönetimi sil baştan

Rıdvan Eşin

AYDIN- MHP’den yapılan açıklamaya göre, Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan yerini korurken, yönetim kurulu sil baştan edildi. Açıklama yapan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, “Teşkilatlarımız, yürekli efe hemşerilerimizin her zaman yakınında ve yanındadır. ‘Her şey Aydın Kenti, her şey hemşerilerimiz için’ anlayışı ile bize duyulan güven ve emaneti emin kılmanın gayretindeyiz” dedi.

Atatürk’ün emaneti Türkiye Cumhuriyeti’ni 2023 hedeflerine güçlü taşımak, Başbuğ Alparslan Türkeş'in mirası Milliyetçi Hareket Partisi’ni, emanetin emini MHP Genel Başkan ve partinin lideri Dr. Devlet Bahçeli Bey’in izinde yarınlara güçlü taşımak, Cumhur İttifakı ilkelerinde, sürdürülebilir ve sürekli artan kaliteli siyaseti güçlendirmek için MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın tensipleri, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla atanan MHP Aydın İl Yönetimi olağan toplantısında belirlenen görev dağılımı gerçekleştirildiğini belirten Başkan Pehlivan’ın verdiği bilgiye göre, yeni yönetim ve görev dağılımı şöyle:

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, İl Sekreteri Hüseyin Hanay, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Örü, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kasım Durmaz, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mevlüt Burak Kaptan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Gökhan Dağlıoğlu, Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cafer Menderes, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Esmek, Mesleki ve STK ile İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Erzurum, Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Güneri Yörükoğlu, Türk Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Koray Yılmaz, İl Muhasibi Ahmet Adıgüzel.

Başkan Pehlivan, “Kutlu davamıza, cennet Aydın kentimize ve camiamıza hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan ( cc ) niyaz ederim. Allah ( cc ) yar ve yardımcımızdır” diyerek açıklamasını tamamladı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, MHP, Burak Pehlivan, Hüseyin Hanay, Ümit Örü, Kasım Durmaz
Yorumlar
Haber Yazılımı