Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 18:37 Bu haber 2405 kez okundu
 
MHP İl Başkanı Alıcık, görevine başladı
MHP Aydın İl Başkanlığı’na atanan Nazilli Belediyesi’nin eski başkanı Haluk Alıcık, bugün öğlen saatlerinde makamına gelerek görevine başladı.
SİYASET Haberi
MHP İl Başkanı Alıcık, görevine başladı

Rıdvan Eşin

AYDIN - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanlığı’na atanan Nazilli Belediyesi’nin eski başkanı Haluk Alıcık, bugün öğlen saatlerinde makamına gelerek görevine başladı. Partililer tarafından karşılanan Başkan Haluk Alıcık, tebrikleri kabul edip çalışmalarına hemen başladı. 

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından Ankara’ya çağrılan Nazilli Belediye’sinin eski Başkanı Haluk Alıcık’a MHP Aydın İl Başkanlığı görevi verilmesi partililer tarafından da memnuniyetle karşılandı. Öğrencilik yıllarından bu yana Ülkü Ocakları ve MHP’nin tüm kademelerinde görev yapan Haluk Alıcık, Nazilli Belediye Başkanlığı’nın yanında Nazilli Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği Başkanı olarak yaptığı önemli çalışmalarla tanınıyordu.

MHP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, geçen hafta Aydın’a gelerek yeni il başkanı konusunda temaslarda bulunmuştu. MHP Genel Merkezi’nde yapılan görüşmelerin ardından Aydın’da MHP’nin vizyon ve misyonuna en uygun kişilerden biri olarak tanınan Haluk Alıcık’ın İl Başkanlığı’na getirilmesi partililer tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Birlik ve beraberlik mesajları veren MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, “Öncelikle; kutlu davamızı cennet Aydın Kentimizde bu günlere taşıyan dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyor, vefat edenlere rahmet diliyorum. MHP Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin oluruyla atandığımız bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Bu teşkilata başkanlık etmiş, emek vermiş herkese teşekkür borçluyuz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak MHP’yi Aydın’da daha üst seviyelere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Cumhur İttifakı ikliminde doğru siyasi duruşumuzu hemşerilerimizle paylaşacağız. Ağaca bakarken, ormanı gözden kaçırmayacağız. Her gönülde; son derece olgun, düzeyli, seviyeli, anlaşmaya ve uzlaşmaya dayalı hemşerilik zemininde güçlü olacağız. Dava arkadaşlarımızla dün olduğu gibi bugün de kararlı ve heyecanla çalışacağız. Demli çayın dumanında, efe kahvemiz eşliğinde sohbet için hemşerilerimizi teşkilatlarımıza bekliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, MHP, Haluk Alıcık
Yorumlar
Haber Yazılımı