Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 16:34 Bu haber 577 kez okundu
 
Mehmetçik’e destek için Hatay’a gittiler
Aydın-Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’ne bağlı başkan ve üyelerden oluşan 80 kişilik grup Afrin Operasyonuna katılan Mehmetçik’e destek olmak için otobüsle Hatay’a gitti.
GÜNCEL Haberi
Mehmetçik’e destek için Hatay’a gittiler

AYDIN - Türkiye genelindeki 81 ilden Esnaf ve Sanatkarların katılacağı “Mehmetçik Nerede Biz Oradayız” programı kapsamında 14 Mart’ta Hatay’dan Mehmetçiğe destek vereceklerini belirten 3. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Necip Saraç, “Hükümetimize ve harekatı başarıyla gerçekleştirmekte olan kahraman Mehmetçiklerimize destek vermek, 80 milyon olarak tek yürek Mehmetçiğimizle birlikte olduğumuzu, esnaf ve sanatkar teşkilatlarımızın hükümetimizin ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzu dosta düşmana duyurmak için bölge birliğimize bağlı Aydın ve Muğla’daki temsilcilerimizle Hatay’a gidiyoruz” dedi.

“Mehmetçik Nerede Biz Oradayız” programı kapsamında 14 Mart 2018 tarihinde Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin himayesinde önce Hatay Valiliği ziyaret edilecek. Valilik ziyareti sonrası Askeri Kontrol Noktası, Reyhanlı ve Hatay esnaf ziyaretlerinin ardından Hatay’da Esnaf ve Sanatkarlar toplantısı yapılacak.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Necip Saraç, Mehmetçiğe destek, Esnaf Kefalet Kooperatifi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Mehmetçik’e destek için Hatay’a gittiler
Mehmetçik’e destek için Hatay’a gittiler
Mehmetçik’e destek için Hatay’a gittiler
Yorumlar
Haber Yazılımı