Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Nazilli Belediyesi Hangar
Haber Detayı
01 Mart 2017 - Çarşamba 13:48 Bu haber 990 kez okundu
 
Maliye’den Borsa’ya ziyaret
Aydın Vergi Dairesi’nden Aydın Ticaret Borsası’na Vergi Haftası ziyaret
EKONOMİ Haberi
Maliye’den Borsa’ya ziyaret

AYDIN- Aydın Vergi Dairesi Başkanı Vekili Cemil Müsevitoğlu, bu yıl 28.si kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Aydın Ticaret Borsasına ziyarette bulundu.

Ziyarete Grup Müdürleri Yusuf İpekçi ile Mustafa Çelik, Güzelhisar Vergi Dairesi Müdürü Ali Çakır, Efeler Vergi Dairesi Müdür V. Birgül Kaya'da katıldı. Vergi Dairesi Başkanı Vekili Cemil Müsevitoğlu ve  Grup Müdürleri Yusuf İpekçi ile Mustafa Çelik, Güzelhisar Vergi Dairesi Müdürü Ali Çakır, Efeler Vergi Dairesi Müdür V. Birgül Kaya’yı Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Ülgen ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Mustafa Akdam, Ahmet Şenel, Rıza Uyar ve Erkan Aslan karşıladı.

Aydın Vergi Dairesi Başkanı V. Cemil Müsevitoğlu, “Uygulamalarımızda mükellef haklarını gözetmeyi kendimize ilke edindik. Çalışmalarımızda, mükelleflerin sorumluluk ve hakları konusunda bilinçlendirilmesi konularına önem veriyoruz. Klasik yönetim anlayışının dışına çıkarak, ortaklarını dinleyerek, çözüm arayan bir kurum olduklarını” belirterek, Aydın Ticaret Borsası dinamik ve enerjisi yüksek bir kurum, yaptıkları çalışmalar ile ilimizde önemli bir yere sahiptir. Aydın Ticaret Borsası yönetimini başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı ise; verginin ekonominin büyümesi ve toplumun kalkınmasındaki rolünün önemli olduğuna değinerek, bu yıl 28.si gerçekleştirilen Vergi Haftası Etkinlikleri çerçevesinde Aydın Ticaret Borsasına gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevitoğlu’na teşekkürlerini ifade etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Aydın Ticaret Borsası, Cemil Müsevitoğlu, Adnan Bosnalı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Maliye’den Borsa’ya ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı