Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
07 Ocak 2015 - Çarşamba 17:16 Bu haber 839 kez okundu
 
Mahir Özgür Damar İlkokulu Sportif Başarısını Kaymakam Yönden’le Paylaştı
Söke’de yapılan Aydın İl geneli masa tenisi turnuvalarında dereceye giren Mahir Özgür Damar İlkokulu öğrencileri madalyalarıyla birlikte Didim Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
Mahir Özgür Damar İlkokulu Sportif Başarısını Kaymakam Yönden’le Paylaştı

Söke’de yapılan Aydın İl geneli masa tenisi turnuvalarında dereceye giren ve miniklerde bir ikincilik ve bir de üçüncülük alan Mahir Özgür Damar İlkokulu öğrencileri Didim Kaymakamı İskender Yönden’i makamında ziyaret etti. Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut ile Okul Müdürü Yaşar Yıldırım’da katılırken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut’u minikler başarılı oldukları için çok mutlu olduklarını ve daha çok başarı kazanmak için çaba harcayacaklarını belirttiler.İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut; eğitimde sportif çalışmaların öneminin büyük olduğunu bu yüzden de Didim ilçesinde sportif çalışmaların okullarda yaygınlaştırılacağını ve bu tür başarıların artık daim olacağını belirtti.

Ziyarette çocukları sevinerek karşılayan Kaymakam İskender Yönden, çocukların gelişiminde bu tür sportif çalışmaların önemine değindi ve miniklerle beraber bu çalışmayı sürdüren öğretmenleri Hacı Bebek ile okul müdürü Yaşar Yıldırım’ı tebrik etti. Miniklere başarılarından dolayı hediyelerini takdim eden Kaymakam Yönden, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra heyeti uğurladı.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Mahir Özgür Damar İlkokulu
Yorumlar
Haber Yazılımı