Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
14 Nisan 2019 - Pazar 12:59 Bu haber 2114 kez okundu
 
Mabel Matiz’in onur gecesi
Bu yıl ilk kez ekranda açıklanan Powertürk Müzik Ödülleri geçtiğimiz akşam sahiplerini buldu. Mabel Matiz, ‘En güçlü erkek şarkıcı’, ‘En güçlü klip’, ‘En güçlü şarkı’ ve ‘En güçlü albüm’ dallarında ödül alarak geceye damga vurdu.
MAGAZİN Haberi
Mabel Matiz’in onur gecesi

AYDIN- Müziğin en güçlü isimlerinin ödüllendirildiği törene sanat camiasının önde gelen isimleri katıldı. Törende ilk olarak 'Sarmaşık' klıbiyle en güçlü klip ödülünü alan Mabel Matiz, ilk olarak klibin yönetmeni Sinan Tuncay'a, "Beni ve şarkımı bu kadar iyi anladığın ve yansıttığın için çok teşekkür ederim" diyerek sevgilerini gönderdi.

Daha sonra ise, klibi çektikleri Antalya'nın Döşemealtı İlçesi’ndekilere, "Orada olup bize ev sahipliği yapan herkese teşekkürler" diyerek teşekkürlerini iletti.

Aldığı ödüllerle gecenin yıldızı olan Mabel Matiz, annesinden esinlenerek adını verdiği Maya albümüyle en güçlü albüm ödülünü aldıktan sonra, sahnede, "Bu albümün coğrafyasını Anadolu oluşturuyor. Bu yüzden köklerime ve Anadolu'ya sevgilerimi yolluyorum" dedi.

En güçlü erkek şarkıcı ve en güçlü şarkı ödüllerini de alan başarılı sanatçı, "Hissettiğim müziği yapmaktan çok mutluyum ve bunun bu şekilde karşılık bulup beğenilmesi beni çok mutlu ediyor. Herkese çok teşekkür ederim" diyerek geceden tam dört ödülle ayrıldı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, PowerTürk Müzik Ödülleri, Mabel Matiz, Sinan Tuncay
Yorumlar
Haber Yazılımı