Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
15 Ağustos 2016 - Pazartesi 17:45 Bu haber 11069 kez okundu
 
Liselilerin aşkı Avukatların evliliği ile doruğa ulaştı
Aydın’da iyi bir puanla kazandıkları lisede birbirleri ile tanışan iki gencin aşkı 12 yıl sonra Avukatların evliliği ile nikah masasında doruğa ulaştı.
DÜNYA Haberi
Liselilerin aşkı Avukatların evliliği ile doruğa ulaştı

AYDIN- Aslı İle Kerem, Ferhat ile Şirin’in aşklarını andıran Eylül Merve-Tolga Tanrıverdi’nin aşk hikayeleri duyanları şaşırttı. 

Aydın’da İtfaiye Çavuşu Ahmet Tanrıverdi’nin oğlu Tolga Tanrıverdi ile Eylül Merve Satıcı 12 yıl önce iyi bir puan ile Efeler Süper Lisesi'ni kazanıp kayıt yaptırdı. Liseli gençler okulun ilk günlerinde birbirilerini görüp beğenince içlerindeki kıpırtıyı ailelerine söz etmekten çekindi. Henüz lise talebesi olduğu için Eylül Merve’ye olan aşkını duyurmak istediğinde ‘daha çok erken' cevabı alan İtfaiye Çavuşu Ahmet Tanrıverdi’nin oğlu Tolga Tanrıverdi içinde kor olan ateşi 12 yıl sonra itfaiyecilerin de yoğun ilgi gösterdiği düğün ile söndürdü.

 “Önce hedeflerine, sonra birbirlerine ulaştılar”

Lise yıllarından bu yana birbirine aşık olan Eylül Merve ve Tolga Tanrıverdi’nin bu durumu derslerini olumsuz etkileyeceği düşüncesi ile büyükler tarafından endişe ile karşılandı. Durumdan rahatsızlık duyan gençler, birbirlerine kavuşmak için hedef belirleyip program yaptılar. Liseyi başarı ile bitiren iki genç de önce hukuk fakültesine kazandı. Hukuk fakültesini de başarı ile bitiren Tolga Tanrıverdi, bu defa lise öğrencisi iken isteyemediği Eylül Merve’nin annesine Avukat Tolga olarak gidip kızını istedi.  Her ikisi de Ankara’da avukatlık yapan gelin ve damat Aydın’da yapılan düğünle dünya evine girip hayallerine kavuştular.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, lise aşkı, avukat, Eylül Merve, Tolga Tanrıverdi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Liselilerin aşkı Avukatların evliliği ile doruğa ulaştı
Yorumlar
Haber Yazılımı