Anadolu Basını
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 11:21 Bu haber 1436 kez okundu
 
Aydınlı atıcılardan Türkiye dereceleri
Bursa’da 05 – 07 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Trap Türkiye Şampiyonası’nda Aydınlı sporcular Türkiye dereceleri elde ederek başarılı grafiklerini sürdürmeye devam ettiler.
SPOR Haberi
Aydınlı atıcılardan Türkiye dereceleri

1 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU, 2 TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

AYDIN- Aydını temsilen şampiyonaya katılan Selahattin Özer genç erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu, Mehmet Özer genç erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü ve Mesut Sami Albayrak yıldız erkekler kategorisinde Türkiye 3’üncüsü olarak başarılı bir şampiyona geçirdiler.

Genç erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyanın sahibi olan Selahattin Özer aynı zamanda gençler finali Türkiye rekorunu egale ederek başarısına bir yenisini daha ekledi.

“Şampiyonalardan Eli Boş Dönmüyoruz”

Aydın Avcılık ve Atıcılık İl Temsilcisi Cahit Oktav Sabancı “katıldığımız her şampiyonada muhakkak derece elde ediyoruz. Her derece ilimizi bir madalya kazandırmış oluyor. Hem trap kategorisinde hem de havalı silahlar kategorisinde Türkiye’de en başarılı iller arasında yer almaktayız. Derece elde eden sporcularımızı tekrar tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bizlere destekte bulunan Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Trap Türkiye Şampiyonası, Mehmet Özer, Mesut Sami Albayrak yıldız
Yorumlar
Haber Yazılımı