Enerya Doğal Gaz Reklam
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 18:55 Bu haber 2073 kez okundu
 
Kuyucak Belediyesi tüm işyerlerini dezenfekte etti
Aydın’ın Kuyucak İlçesinde Koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun bir aradan sonra hizmete açılan kahvehaneler ve tüm işyerleri Belediye ekipleri tarafından dezenfekte edildi.
SAĞLIK Haberi
Kuyucak Belediyesi tüm işyerlerini dezenfekte etti

Rıdvan Eşin

KUYUCAK - Aydın-Kuyucak Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında yoğun bir çalışma programı yürütüyor, İlçede hizmet veren tüm işyerleri, kamu binaları dezenfekte edilirken, tüm esnaflar ve vatandaşlar belediye ekipler tarafından sürekli olarak bilgilendiriliyor ve uyarılıyor.

“TEDBİRLERİMİZ EN ÜST SEVİYEDE”

Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, “Tüm kurumlarımızla gece gündüz salgın ile mücadele ediyoruz. Tedbirlerimiz şuan en üst seviyede ve dezenfekte çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Belediyemiz tarafından uzun bir aradan sonra hizmete açılan kahvehanelerimiz ve işyerlerimiz dezenfekte edildi. Ülke olarak Koronavirüs ile mücadelemizde bugün itibariyle yeni normalleşme sürecine başlıyoruz. Faaliyetlerine yeniden başlayan tüm esnaflarımıza hayırlı olsun, bereketli ve bol kazançlar diliyorum. Sağlığımız için maskemizi takalım. Sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uymaya devam edelim” dedi.

Dezenfekte çalışmalarından memnun olduklarını belirten esnaflar, “İşyerlerimizi uzun bir aradan sonra açtık, mutluyuz. Kuyucak Belediyesi tarafından dezenfekte çalışmaları yapılıyor. Bizler de gerekli tedbirleri alacağız. Tüm esnaf arkadaşlarımıza hayırlı işler diliyoruz” ifade ettiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Kuyucak, Kuyucak Belediyesi, Metin Ertürk, dezenfekte, işyeri, korona
Yorumlar
Haber Yazılımı