Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 17:53 Bu haber 871 kez okundu
 
KUTO TSE Belgesini üst versiyona geçerek yeniledi
Kuşadası Ticaret Odası KUTO)’nın, 2009 yılında aldığı TSE belgesini, belge yenileme geçiş tetkikinden başarıyla geçerek bir üst versiyon TS EN ISO 9001:2015’e taşıdığı bildirildi.
GENEL Haberi
KUTO TSE Belgesini üst versiyona geçerek yeniledi

Bilgi Koleji

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay ve Mehmet Ali Özerdoğan tarafından gerçekleştirilen tetkiklerde, Kuşadası Ticaret Odası Genel Sekreteri Burhan Sezer ve Kalite Yönetim Temsilcisi Özden Dağtekin hazır bulundu.

Tüm evrak ve dosyaların incelendiği tetkik sonucunda, kaliteli hizmet anlayışını 2009 yılından itibaren belgelendirerek sürekliliğini sağlayan Kuşadası Ticaret Odası, belgesini yenileyerek standardın yeni versiyonu TS EN ISO 9001:2015’e geçti.

Tetkikler sonrasında yapılan, Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Ahmet Miraç Şengel, Meclis Katip Üyesi Nurgil Gürcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdem Dikkaya, Seydi Yıkılmaz ve Murat Boranalp’in de hazır bulunduğu kapanış toplantısında konuşan TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay ve M. Ali Özerdağ, hizmetlerinin her aşamasında kaliteye verilen önem, sisteme sahip çıkılması ve bunun sürekliliğinin sağlanması nedeniyle Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan’a, Oda Yönetimine ve Oda personeline teşekkür ettiler.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KUTO, TSE Belgesi, Özden Dağtekin, Gökhan Karay
Yorumlar
Haber Yazılımı