Enarya 15 gün yayınlanacak
Yavuzlar inşaat
YAvuzlar inşaat
Tuğba Kuruyemiş
JESDER
Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 18:50 Bu haber 1291 kez okundu
 
KUTO, Minsk Turizm Fuarı’na katıldı
Kuşadası Ticaret Odası (KUTO)’nın, 2019 yılı turizm sezonu öncesi tanıtım çalışmaları kapsamında katıldığı fuarların sonuncusu, Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenen Turizm Fuarı oldu.
TURİZM Haberi
KUTO, Minsk Turizm Fuarı’na katıldı

AYDIN - Belarus’un başkenti Minsk’te, Uluslararası Fuar Merkezi Belexpo’da düzenlenen fuara stant alarak katılan Kuşadası Ticaret Odası tarafından, ziyaretçilere Kuşadası’nın güzellikleri anlatıldı.

Kuşadası’nın görsel olarak anlatıldığı özel tasarlanmış ve büyük ilgi gören stantta, Kuşadası Ticaret Odası Yöneticileri tarafından katılımcılara Kuşadası’nın tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri tanıtım materyalleri ile anlatıldı, bilgi verildi. Aynı zamanda ekranda Kuşadası Tanıtım Filmleri’nin de döndüğü stantta en çok ilgiyi ise Kuşadası illüstrasyon haritası gördü.

2019 yılı turizm sezonundan Kuşadası’nın daha fazla pay alması için, özellikle Kuşadası Belediyesi’nin katılmadığı fuarlara katılarak, tanıtımın daha fazla noktada yapılmasını hedefleyen Kuşadası Ticaret Odası, Kuşadası tanıtımlarına sosyal medya üzerinden de aralıksız devam ediyor.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KUTO, Minsk Turizm Fuarı, Belexpo
Yorumlar
Haber Yazılımı