Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Yeni Uuk
Haber Detayı
29 Temmuz 2016 - Cuma 18:11 Bu haber 25899 kez okundu
 
Kuşadası'nın plajlarına tam not
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Genel Müdürü Murat Yiğitol ve beraberindeki heyet, Kuşadası Belediyesi tarafından işletilen mavi bayraklı plajları gezdi.
RESMİ İLAN Haberi
Kuşadası'nın plajlarına tam not

Rıdvan Eşin

AYDIN- Dünyaca üne sahip Kuşadası plajlarının tüm doğallığının ve gerekli mavi bayrak koşullarının korunduğuna dikkat çeken Yiğitol, Kuşadası plajlarının Mavi Bayrak programında bulunan en güzel plajlar arasında yer aldığını belirtti.

TÜRÇEV Mavi Bayrak Programı denetimi kapsamında Kuşadası Belediyesi tarafından işletilen plajları dolaşan TÜRÇEV Genel Müdürü Yiğitol’a Mavi Bayrak Programı Ulusal Koordinatörü Almıla Kından ile Mavi Bayrak Programı Ege İlleri Koordinatörü Doğan Karataş eşlik etti. Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, Temizlik İşleri Müdürü İrem Şahin ve Mavi Bayrak Yerel Sorumlusu Şükran Kayaalp’nun da katıldığı incelemeler sonrası konuşan TÜRÇEV Genel Müdürü Yiğitol, Kuşadası Belediyesi’nin deniz ve plaj hijyeni ile mavi bayrak kriterlerine büyük önem verdiğini belirterek “Kuşadası plajları ‘Mavi Bayrak Programı’ kapsamında denetlediğimiz plajlar içerisinde en temizleri arasında yer alıyor. Bu konuya gösterdikleri önemden dolayı Kuşadası Belediyesi’ni kutlarım” dedi.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, mavi bayrak, pilajlar
Yorumlar
Haber Yazılımı