Enerya Doğal Gaz Reklam
Rıdvan Eşin
Maya Güzellik
Tuğba Kuruyemiş
Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 12:12 Bu haber 2050 kez okundu
 
Kuşadası’nda Özer Türk Stadyumu düzenleniyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi iş birliğinde, Özer Türk Stadyumu’nda çevre düzenleme çalışmalarına başlandığı bildirildi.
GÜNCEL Haberi
Kuşadası’nda Özer Türk Stadyumu düzenleniyor

Rıdvan Eşin

AYDIN- Yapılan açıklamaya göre, çalışmalar kapsamında ilk olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından stadyumun seyirci tribünlerinin yanına vatandaşların kullanımına açık bir tuvalet inşa edildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi Kuşadası’nın çehresini değiştirmek için yürüttükleri çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Kuşadası’nın kalbi niteliğindeki Türkmen Mahallesi’nde başlattıkları altyapı ve üstyapı çalışmalarına 7 gün 24 saat aralıksız devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi ekipleri, bir yandan da kentin hizmet bekleyen farklı noktalarında çalışma yürütüyor.

Çalışmalar kapsamında ekipler son olarak uzun yıllardır bakımsız kalan Kuşadası Özer Türk Stadyum’una girdi. Ekipler Kuşadası’nda futbol karşılaşmalarının neredeyse tek adresi olan Özer Türk Stadyum’una futbol sever ve sabah sporu yapan vatandaşlardan gelen talep doğrultusunda bir tuvalet inşa etti.

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Seyfi Seyhan Suvari ile Oğuzhan Turan, Özer Türk Stadyum’undaki düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Binlerce Kuşadalının katılımıyla gerçekleşen 29 Ekim resmi törenine de ev sahipliği yapan Özer Türk Stadyum’undaki düzenleme çalışmalarının devam edeceğini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Oguzhan Turan, öncelikle seyirci tribünlerinin üzerindeki çatıların yenileneceğini kaydetti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası,Özer Türk Stadyumu, Seyfi Seyhan Suvari, Oğuzhan Turan
Yorumlar
Haber Yazılımı