Haber Detayı
10 Eylül 2015 - Perşembe 16:19 Bu haber 438 kez okundu
 
Kuşadası’nda tenis turnuvası düzenlendi
Ada spor kulübü tarafından düzenlenen “ ada tennis cup 2015 “ büyük ilgi gördü
SPOR Haberi
Kuşadası’nda tenis turnuvası düzenlendi

Adaspor Kulübü Tenis Şubesi tarafından Kuşadası’nda tenis turnuvası düzenlendi. “ Ada Tenis Cup 2015“ ismiyle düzenlenen ve artık geleneksel hale gelen tenis turnuvası Kuşadası Setur Marina kortlarında yapıldı.

Büyük ilgi gören ve 4 ayrı kategoride yapılan turnuvada tek erkeklerde birinciliği Alperen Sanater, kazanırken, Barış Mert ise ise ikinci oldu. Tek bayanlarda Melika Ata Birinci, Şebnem Kars ikinci, 12-16 yaş kategorisinde ise Benal Yılmaz birinci, Can Sagat ikinci ve 9-10 yaş kategorisinde ise Deniz Yıldız birinci, Serin Esen de ikinci oldu.

Turnuva sonunda Setur Marina’da düzenlenen koktey ile dereceye giren sporculara Avukat Ömer Günel, Setur Marina Müdürü Çağlar Altuntaş, Adaspor Kulübü Başkanı Mustafa Şenaldı ve Adaspor Kulübü Tenis Antröneri Pelin Urgancı tarafından kupa ve madalyaları verildi. Dereceye giren sporcular da turnuvanın tenis sporunun gelişmesine önemli katkı sağladığını belirterek, böyle bir heyecan yaşattığı için Adaspor'a teşekkür ettiler. Adaspor Kulübü Başkanı Mustafa Şenaldı ise Kuşadası’nda tenis sporunu geliştirmek için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, turnuvaya gösterilen ilginin gelecek için kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Tenis sporuna ilgisiyle tanınan Avukat Ömer Günel de Kuşadası’nda tenis potansiyelinin değerlendirilmesi açısından artık geleneksel hale gelen tenis turnuvasının büyük önem taşıdığını belirterek, turnuvada emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: (iha) - İhlas Haber Ajansı Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Kuşadası, Adaspor Kulübü, Tenis turnuvası
Yorumlar
Haber Yazılımı