Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Haziran 2019 - Pazar 19:09 Bu haber 890 kez okundu
 
Kuşadası, memnun kaldı
9 günlük bayram tatilinde nüfusunu 10’a katlayan Kuşadası, 1 milyonu aşkın konuğu ağırlamaktan memnun kaldı.
GÜNCEL Haberi
Kuşadası, memnun kaldı

Bilgi Koleji

AYDIN- Belediyeden yapılan değerlendirmede, “Güzel kentimiz Kuşadası’na 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ilk 7 gününde 310 bin araç giriş yaparak, tatil boyunca mevcut nüfusumuzun 10 katını aşkın misafirimizi kentimizde ağırladık” denildi.

Ramazan Bayramı öncesinde cadde ve sokakları köpüklü yıkama, ilaçlama, çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmaları gibi birçok alanda misafirlerini daha iyi ağırlamak için çalışmaları hızlandırarak hazırlıklarını yaptıklarını belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sosyal medya facebook hesabından şu bilgileri verdi:

“Kuşadası’nda bulunan tüm otellerin yüzde yüz doluluğa ulaştığı, 1 milyonu aşkın misafirimizi ağırladığımız bu tatil sürecinde Park Bahçe, Temizlik İşleri, Zabıta ekiplerimiz gibi birçok belediye birimimiz mesai yaparak, misafirlerimize en iyi hizmeti sağlamak için görev başında oldular. Kuşadası’nda tatilini yapan siz değerli misafirlerimize karşı olduysa hatalarımız için affınıza, eksikliklerimiz için anlayışınıza sığınıyoruz.

Tatil zamanı Kuşadası’nı tercih ettikleri için tüm misafirlerimize teşekkür ediyor, bir sonraki tatil zamanlarında görüşmek dileğiyle iyi yolculuklar diliyoruz.”

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, Bayram tatili, Ömer Günel,
Yorumlar
Haber Yazılımı