Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 14:54 Bu haber 508 kez okundu
 
Kuşadası Güvercin bir milyon takipçisiyle uçuyor
Öncü kurum Kuşadası Ticaret Odası (KUTO)’nın, Kuşadası’nın tanıtımı amacıyla oluşturulmuş facebook sayfası Kuşadası Güvercin, 1.000.000 (1 milyon) takipçiye ulaştı.
TURİZM Haberi
Kuşadası Güvercin bir milyon takipçisiyle uçuyor

Bilgi Koleji

AYDIN- Dünya genelinde yapılan reklamlarla, yurtiçi ve yurtdışında takipçi sayısı 1 Milyonu geçen sayfa, bir ilçe Odasının yürüttüğü çalışma ile gelinen noktada örnek oluşturuyor.

TÜM TAKİPÇİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

Konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “2015 yılı sonu itibariyle başladığımız Kuşadası Güvercin isimli facebook sayfamızla bugün geldiğimiz noktada Kuşadası adına bir gururu yaşıyoruz” diyen Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, şunları söyledi:

“İçinde bulunduğumuz koşullarda turizm adına ilçemiz için en doğru olanı yaparak ve öngörülü davranarak çağımızın en güçlü tanıtım aracı sosyal medyada çalışmalara başladık.

Kuşadası Güvercin isimli facebook sayfamız yayına girdiği 2016 yılı Ocak ayından bugüne kadar; 295.926.360 reklam gösterimi, 46.952.835 video gösterimi, 48.346.826 gönderi etkileşimi ve 1 Milyonu geçen takipçi sayısı ile bir ilçe tanıtımında tüm Türkiye’de bir ilk olmuş ve turizmde bir marka olan Kuşadası’nın adını milyonlara tekrar hatırlatmıştır.

Dünyanın her köşesinden takipçisi olan sayfamıza özel hazırlatarak yayınladığımız tanıtım videolarımız ve görseller ile tanıtım arşivimiz daha da güçlenmiştir.”

Başkan Akdoğan, 2016 yılı başından bugüne, Kuşadası’nın dünyada tanınması için takip ederek destekte bulunan, Kuşadası ve güzelliklerinin dünyanın her yerine ulaşmasına destek veren tüm takipçilere ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Kuşadası, KUTO, Serdar Akdoğan, Kuşadası Güvercin
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kuşadası Güvercin bir milyon takipçisiyle uçuyor
Kuşadası Güvercin bir milyon takipçisiyle uçuyor
Yorumlar
Haber Yazılımı